25 Октябрь 2016

Укладання асфальту

Реклама по теме Укладання асфальту

Укладання асфальту — це технологічний процес, при якому застосовується укладання гарячого асфальту (асфальтобетону) або холодного. Цей вид дорожніх робіт застосовується практично скрізь при впорядкуванні доріг, дворів і вулиць, а так само в важкодоступних місцях.кладка асфальтобетона

Що потрібно знати щоб правильно була виконана укладка асфальту.
Наша організація розповість Вам про такий вид дорожніх робіт як укладання асфальту (асфальтобетону). Сфера застосування — дороги, тротуари, прилеглі території, території складу і ангара, підземні паркінги у дворі на дачі і покласти асфальт на бетон. Якщо укладання відбувається на дорозі або площадки з асфальтовим покриттям, то для початку поверхню проливається бітумною емульсією потім самоскиди доставляють асфальтобетонну суміш з наступним завантаженням у асфальтоукладальник для рівномірного розподілу асфальту по ділянці. Далі до укоченні приступають асфальтові катки і катають до тих пір поки не буде досягнуто потрібного ущільнення. Щоб в результаті асфальтове покриття було якісним потрібно щоб строго виконувалася технологія і була достатня температура гарячого асфальту. Інакше якість буде не на висоті. Це, що стосується асфальтування проїжджої частини або майданчика з застосуванням асфальтоукладача. Як правильно укласти асфальт.

Можливий і варіант — укладання асфальту вручну (ручним способом). Застосовується такий вид робіт на невеликій території, і там де немає можливості використовувати важку і велику техніку. Наприклад у дворах часто користується послуга укладання асфальту невеликий обсяг. А за межами популярна послуга укладання асфальту, застосовується при влаштуванні прилеглої території магазину, шиномонтажу, території автосервісу, мийки, під’їзду до будинку, ділянки яку ми надаємо швидко і якісно за низькою ціною за 1 м2. Покласти асфальт ціна без готового підстави з нуля буде вище ніж покласти асфальт на бетон (бетонну основу під ключ) або готове підставу (На готову поверхню). Технологія укладання асфальту така:

Профессиональная укладка асфальта http://gk-am.com.ua/roadbuilding/ukladka-asfaltobetona/ в быстрые сроки

чистимо територію
Якщо виконується укладання асфальту на старе покриття то обробляємо бітумною емульсією
Якщо основа грунт, то робимо підстави з піску і щебеню
Робимо належне ущільнення підстави
Укладаємо гарячий асфальт (тип асфальтобетонної суміші на Ваш вибір піщаний, дрібнозернистий або крупнозернистий асфальт)
Вкладає асфальт асфальтовим дорожнім катком

Укладання асфальту ціна за м2
Укладання асфальту вартість м2 розраховуємо з матеріалом або без матеріалу. Для розуміння якою буде ціна за 1 м2 ми повинні знати: товщину асфальтового покриття, чи потрібно робити підстава під асфальтування, яка площа і об’єм робіт.

Comments are closed.