8 Февраль 2017

ТОП 5 производителей дверной фурнитуры

Реклама по теме ТОП 5 производителей дверной фурнитуры

Напевно, кожен з нас чув і встиг на власному досвіді переконатися, що загальне враження складається з дрібниць. Точно так же інтер'єр буде сприйматися не дуже гармонійним і оформленим зі смаком, якщо не приділяти увагу деталям. Двері — обов'язковий атрибут майже кожної кімнати, але їх неможливо уявити собі без фурнітури. Їй здавна відводилася особлива роль, а дверні ручки, наприклад, виготовляли за індивідуальними замовленнями, відливали вручну, робили їх справжньою окрасою інтер'єру. До сих деякі фабрики зберегли особливий підхід до виготовлення дверної фурнітури: для ексклюзивних інтер'єрів виробляються і дорогі ексклюзивні дверні ручки та інші деталі. Є компанії, які виробляють не менш якісні вироби, але більш дешеві. Які ж виробники дверної фурнітури вважаються на даний момент найкращими?

Відразу варто відзначити, що під поняттям фурнітури для дверей мають на увазі широкий спектр виробів. Це не тільки дверні ручки, але також і замки, петлі, засувки, доводчики, розсувні системи, очі і шпінгалети, інші аксесуари — все те, що надає дверям максимальної функціональності. Так хто ж найбільше досяг успіху у виготовленні даних виробів?

AGB

AGB AGB — відомий італійський виробник фурнітури для дверей, вікон і жалюзі. На ринку він фігурує вже понад 60 років, і за цей час встиг обзавестися довірою покупців по всьому світу. Компанія пишається високою якістю вироблених виробів і їх величезним асортиментом.

Зараз компанія надає широкий спектр найрізноманітніших замків для дверей, петель, засувок та іншої фурнітури. Вся продукція випускається на заводах, розташованих в Італії. Вони оснащені сучасними лабораторіями, на яких здійснюється не тільки контроль якості продукції, а й розробляються нові технології, що дозволяє завжди бути на крок попереду конкурентів і пропонувати покупцеві тільки найсучаснішу і просунуту продукцію.

Постійної модернізації підлягає і технологічний процес, в ході якого компанія бажає отримувати все більш якісну продукцію. Так, виробник пройшов сертифікацію на стандарт ISO 9001, що ще раз підтверджує високий рівень культури виробництва. Продукція виробника поширюється по всій Європі, в деяких країнах Азії і Америки, що ще раз говорить про затребуваність фурнітури AGB.

ТОВ «Тіара»

ТОВ «Тіара» Російська компанія, яка виробляє дверну фурнітуру, за якістю не поступається світовим лідерам. Виробництво здійснюється з 1998 року, а продукція виходить під торговою маркою Гардіан. Компанія пройшла тривалий період розвитку і зараз є сучасним виробництвом, здатним виконувати всі технологічні цикли від початку і до кінця.

Головними принципами виробника є постійно зростаючий рівень якості, постійне вивчення вимог споживача, використання тільки найсучаснішого обладнання для виготовлення максимально міцною і довговічною продукції. Сьогодні в асортименті представлені замки найрізноманітніших типів, а також величезною вибір дверної фурнітури: ручки, накладки, планки, заготовки для ключів, кодові ротори і багато чого іншого.

Продукцію цієї компанії і багатьох інших виробників можна знайти на сайті http://www.mirar-group.ru/ALL/Россия/. Інтернет-магазин пропонує покупцям широкий вибір дверної фурнітури від вітчизняних виробників. Вся продукція, представлена ​​в каталогах, відповідає стандартам якості. Крім того, є деякі ексклюзивні елементи, які виготовляються для вимогливих покупців вручну з дотриманням всіх правил і норм. Ручки, петлі, скоби, стучалки, шпінгалети, фіксатори — все це і багато іншого можна знайти і купити за допомогою вказаного ресурсу, а вибір здатний задовольнити будь-якого покупця.

Mandelli

Mandelli Ще одна італійська компанія, яка стала відомою на весь світ. Широку популярність і визнання продукція отримала за рахунок своєї високої якості, постійних інновацій та ексклюзивного зовнішнього вигляду. Дизайнери в компанії постійно пропонують щось нове, тому в кожній колекції дверних ручок присутні ексклюзивні вироби, здатні прикрасити будь-яке приміщення. Крім того, увага приділяється і технічним характеристикам. Так, дослідницькі центри постійно працюють в напрямку розробки нових захисних покриттів. В результаті продукція тягне на звання елітної і стоїть відповідно.

Всі моделі також відрізняються високою функціональністю і практичністю, довговічністю і оригінальним зовнішнім виглядом. Виробник постійно співпрацює з найіменитішими дизайнерами інтер'єру, що і дозволяє їм завжди випереджати конкурентів в плані впровадження модних тенденцій. У каталогах компанії завжди можна знайти дверні ручки будь-якого стилю, кольору і розміру.

Archie

Archie Archie — яскравий приклад того, що вироблені в Китаї вироби також можуть бути якісними. Це компанія, яка виготовляє дверну фурнітуру з оптимальним співвідношенням ціни і якості. Виробник використовує тільки новітні технології у виробництві дверної фурнітури, пропонує найширший її асортимент, щоб кожен покупець міг знайти щось підходяще для себе.

Archie відома своїми замками, обмежувачами, дверними петлями і інший фурнітурою. Серед усього асортименту компанії виділяються саме дверні ручки, так як їх вибір найширший. Вся продукція проходить ретельний виробничий контроль, а при виготовленні використовуються найсуворіші європейські стандарти якості. Поряд з цим, співробітники компанії величезну увагу приділяють і дизайну дверної фурнітури: так, наприклад, ручки тут виготовляються в різних стилях і кольорах, можуть конкурувати з дизайнерським рішенням з деякими європейськими брендами. У підсумку отримуємо якісну, красиву і недорогу продукцію.

Mottura

Mottura Італія є явним лідером з виробництва дверної фурнітури, і компанія Mottura — зайвий тому доказ. Виробник знаходиться в самому серці промислового центру Італії — в Турині. Компанія відрізняється тим, що в своїй продукції завжди намагається використовувати технологічні та конструктивні інновації, які часто розробляються силами самих співробітників компанії. Саме цей підхід, спрямований на постійне поліпшення якості продукції, і дозволив компанії вийти на світовий рівень і закріпити за собою роль лідера.

У складі компанії є дослідно-конструкторський відділ, який постійно працює над вивченням вимог користувача і над розробкою та впровадженням їх у нові вироби. Крім того, використовуються тільки найсучасніші технологічні лінії, постійно здійснюється контроль якості, що в підсумку дозволяє виробляти тільки якісну фурнітуру, що відповідає всім міжнародним стандартам. Завдяки високій якості і доступній ціні вироби компанії підкорили світовий ринок і впевнено утримують лідерство на ньому.

Comments are closed.