25 Октябрь 2016

Розробка і риття котлованів

Реклама по теме Розробка і риття котлованів

Будівництво будь-якого об’єкта починається з розробки котловану. Це технологічно складний процес, який вимагає великих економічних вкладень і витрат часу. При розробці котловану власними силами Ви можете зіткнутися з низкою проблем:
Якщо у Вас немає власного великого парку спецтехніки, Вам доведеться наймати машини у підрядників. Невеликі фірми не мають достатньої кількості необхідної будівельної техніки, щоб забезпечити нею всіх своїх клієнтів, тому Ви будете змушені чекати, поки потрібні машини звільняться. Це здатне викликати простій, зривом термінів будівництва і, зрозуміло, фінансовими втратами.
Якщо у Вас немає своєї техніки і Ви не готові чекати, поки один підрядник надасть машини, Ви, швидше за все, замовите техніку у кількох фірм. Підводні камені в цьому випадку — це неузгодженість дій підрядників, різні темпи і якість робіт. Неминуче виникнуть накладки, терміни будуть зрушуватися, а Ви — втрачати гроші.рытье котлованов
Крім того, слід не забувати, що машиністи дрібних підрядників можуть не володіти достатнім досвідом і кваліфікацією для якісного проведення робіт на Вашій майданчику, а самі фірми — бути просто недобросовісними. Вам не можна так ризикувати.
Якщо Ви все ж вирішили придбати власну спецтехніку, Вас очікують не тільки значні витрати, але і необхідність виділення коштів на утримання, ремонт і постій техніки в подальшому. Такий підхід дуже рідко економічно рентабельний, особливо якщо Ви плануєте будувати обмежене число об’єктів.

Мы предоставим профессиональное рытье котлованов http://gk-am.com.ua/earthwork/kopka/ в Харькове и области.

Ми володіємо великим автопарком, кожна модель техніки у нас представлена ​​аж ніяк не в єдиному екземплярі. Можете бути впевнені: у нас завжди в наявності агрегати, які підходять для вирішення Ваших завдань, — в потрібній кількості, з необхідними параметрами і додатковим обладнанням.
Ми маємо великий досвід в будівництві: наші фахівці завжди вкладаються в обумовлені терміни, ми не допускаємо накладок і простою техніки, а роботу виконуємо незмінно якісно.
Ми давно зарекомендували себе як чесний і надійний партнер. Ми поспішаємо завершити роботу не для того, щоб швидше отримати гроші перейти до наступної, — ми несемо відповідальність за те, що ми робимо на Вашій майданчику.
Ми прагнемо налагодити з усіма замовниками міцні тривалі ділові відносини. Не було випадку, щоб ми халатно поставилися до наших обов’язків або порушили домовленості.

Геодезична розвідка: визначення складу грунту, конкретного місця розташування об’єкта будівництва і обсягів передбачуваних робіт.
Робота з родючим шаром землі: зрізання і транспортування до місця використання.
Робота з грунтом: виїмка і перевезення для утилізації.
Планування грунту всередині котловану і навколо нього.
На різних етапах розробки котловану Вам потрібно різна техніка. У нашому автопарку є всі необхідні агрегати:
екскаватори-навантажувачі та міні-екскаватори. Універсальні компактні, мобільні і маневрені машини, які не потребують великого простору для розвороту. Ідеальні для роботи в умовах обмеженого простору;
колісні екскаватори. Призначені для будівництва в місті, оскільки досить маневрені і не руйнують асфальтове покриття;
гусеничні екскаватори. Деякі моделі здатні виробляти виїмку ґрунту з глибини до 9 метрів. Розроблено для проведення робіт на дуже великих об’єктах;
самоскиди. Ми підберемо виходячи з Ваших завдань самоскиди за такими параметрами, як обсяг кузова і потужність. Кількість машин залежить від відстані, які вони повинні подолати від Вашого об’єкта до місця використання або утилізації ґрунту.
гусеничні бульдозери — потужні машини, що мають гарну прохідність. Прекрасно зарекомендували себе при будівництві масштабних об’єктів.

Comments are closed.