25 Октябрь 2016

Оренда грейдера

Реклама по теме Оренда грейдера

аренда грейдераGrad (англ.) — Порівнювати, вирівнювати. Появою машини з такою назвою ми зобов’язані американському інженерові Фултону, який в кінці ХVIII століття першим причепив до кінній упряжці сталеву триколісну «віз» з механічним пристроєм (відвалом) для розрівнювання грунту. Підйом і опускання відвалу і його поворот вправо-вліво проводилися трьома кованими колесами через понижуючі редуктори. У той час для роботи на грейдері були потрібні неабиякі навички в управлінні кіньми. Значно пізніше з’явилися грейдери на тракторній тязі, і лише в 20-х роках минулого століття грейдер обзавівся власним двигуном. Однак треба було ще більше 80 років для того, щоб оренда грейдера стала доступною послугою.

Сучасний автогрейдер — це самохідна колісна машина із заднім розташуванням двигуна і Триосний підвіскою на хребтової рами, під якою посередині між осями розміщений керований робочий орган — відвал. Грейдери відносяться до типу землерийно-транспортних машин і найбільш ефективно використовуються на об’єктах будівництва зі значними об’ємами профілювання і планування грунтових покриттів. Без грейдера неможливо уявити виконання робіт з будівництва насипів, облаштування узбіч, вирівнюванню укосів, нарізці кюветів.

З усієї землерийно-транспортної техніки грейдери в найбільшою мірою пристосовані для роботи на похилих поверхнях. Балансирная підвіска забезпечує стійкість усіх шести коліс автогрейдера на поверхні з будь-яким рельєфом. А використання шарнірно-зчленовані схеми в конструкції хребтової рами сучасних моделей грейдерів і здатність змінювати нахил передніх коліс у вертикальній площині роблять стійкість і маневреність цих машин унікальними.

Выгодная аренда грейдера http://gk-am.com.ua/rent/avtogrejder/ в Харькове.

Існує кілька конструктивних особливостей, що дозволяють грейдеру, як жодному іншому типу машин, в кілька проходів зробити поверхню ідеально рівною:

широкий діапазон зміни положення відвалу від вертикалі до горизонталі, з поворотом щодо власної осі, з висуненням в обидві сторони;
значна довжина бази хребтової рами і центральне розташування робочого органу (відвалу) забезпечують подвійне зменшення нерівностей за кожен прохід (коли передніми колесами грейдер переїжджає купину в 10 см заввишки, відвал піднімається лише на 5);
балансирні візки задніх і середніх коліс зберігають майже незмінне положення відвалу при русі по нерівній рельєфу.
Часто невеликим і новим компаніям, що спеціалізуються на певних видах будівельних і дорожньо-будівельних робіт, не по кишені цілий утримувати парк дорогої спецтехніки, не маючи для неї постійного завантаження. Та й не потрібно їм цього робити. Практичні керівники компаній давно засвоїли, що для раціонального використання фінансових ресурсів переважно для виконання певного обсягу робіт в строго певний відрізок часу взяти необхідну спецтехніку в оренду. Без зайвого головного болю. При будівництві житлового комплексу, наприклад, оренда грейдера буде необхідна тільки на період підготовки будмайданчика (профілювання тимчасових доріг і під’їздів) і при благоустрої території перед здачею в експлуатацію.

Завдяки спеціалізованим організаціям, для яких надання в оренду всілякої спецтехніки є бізнесом і професією, Ви не відчуєте жодних труднощів при вирішенні цього питання. Якщо Ви звернетеся до фахівців, то оренда грейдера або іншого необхідного Вам типу спеціальної та будівельної техніки з професійним висококваліфікованим екіпажем стане реальністю в потрібному місці і в потрібний Вам час. При укладанні договору Замовник сам визначає перелік видів орендованої техніки і терміни оренди, які варіюються в досить широкому діапазоні — від однієї восьмигодинний зміни до декількох місяців. Тривалість оренди є основним фактором її вартості, для тривалої оренди передбачена гнучка система знижок.

Comments are closed.