25 Октябрь 2016

Оренда бульдозера

Реклама по теме Оренда бульдозера

Бульдозер — гусенична самохідна важка (від 10 тонн і більше) машина з навісним обладнанням у вигляді відвалу. Ця спецтехніка служить для переміщення великих мас грунту (по шарах) при будівництві доріг, в котлованах і кар’єрах. При збільшенні ширини гусениць бульдозер перетворюється в болотохід. Він може використовуватися при будівництві штучних ставків, відстійників та інших гідротехнічних споруд. Бульдозери складно обслуговувати і ремонтувати. Тому (якщо він потрібен вам на термін до року) вигідніше взяти бульдозер в оренду. Далі ви можете ознайомитися з цінами прокату.аренда бульдозера
Для чого беруть бульдозер в оренду?
Бульдозер використовується не тільки в будівництві, в тому числі і дорожньому. Сфера його застосування вкрай широка: від кар’єрів до сільського господарства. І так, ви взяли бульдозер в оренду. Вам доставили його на низькорамної платформі. Що далі? Давайте подивимося на список робіт, які він може:
Планування нерівних ділянок, грунт яких складається з глини, піску і землі.
Риття траншей за допомогою пошарового зрізання.
Розкривні роботи при відкритому видобутку корисних копалин.
Буксирування несамохідних машин (наприклад, скрепера) або зламалася спецтехніку.
Переміщення, штабелювання і збирання сипучих матеріалів в гірки і насипу.
Вирівнювання грунтових укосів і насипів з щебеню.
Зворотне засипання котлованів, траншей і ям.
Перебазування грунту до місця роботи гусеничного екскаватора для наступного навантаження в самоскиди або ТОНАР.
Очищення майданчика від сміття, верхнього шару родючого грунту і чагарнику.

У нас аренда бульдозера http://gk-am.com.ua/rent/buldozer/ по самым низким ценам на рынке!

Перші бульдозери були зроблені з тракторів, створених для орання полів. Рік народження бульдозера — 1923. Тоді молодий фермер на ім’я Джеймс Каммінгс зробив перший проект трактора з відвалом. У ранніх моделях водій сидів на вершині у відкритій кабіні без даху (Природно ні про які ROPS і FOPS тоді навіть не чули). До 1930 року гусеничні трактори з великою металевою пластиною попереду стали популярні, особливо у фермерів. Їх використовували для риття каналів, будівництва земляних гребель та інших землерийних робіт. Пізніше лезо отримало свою вигнуту форму, що стала візитною карткою бульдозера.
Є три основних типи бульдозерних відвалів: С-відвал (в перерізі нагадує букву С) для переміщення грунту на порівняно великі відстані, прямий відвал для «збивання» і відсунення грунтів, і відвал з граблями для видалення коренів і каміння. За типом кріплення бувають бульдозери з підйомним відвалом, підйомно-поворотним і відвалом з шарнірним кріпленням. Останні набули найбільшого поширення, тому що більш універсальні. Майже всі сучасні бульдозери мають гідравлічний привід відвалу як найбільш ефективний. Також в задній частині машини може встановлюватися розпушувач (з одним або багатьма зубами). На нашому сайті ви можете взяти в оренду Komatsu D65 з розпушувачем

На даний момент (2015 рік) лідером за кількістю випущених бульдозерів є китайська фірма Shantui, далі йде Caterpillar. У нашій країні також відомі бренди Komatsu, John Deere, ЧТЗ, Четра, Liebherr і Case.
Крім цивільних бульдозерів бувають ще й військові екземпляри. Наприклад, в ізраїльській армії ЦАХАЛу є броньований IDF Caterpillar D9. Він використовується для різних інженерних задач в умовах можливого обстрілу противника. У США є теж відомий броньований бульдозер, який прозвали Killdozer. Його виготовив кустарним способом Марвін Хімейер з Komatsu D355A і зніс їм майже весь свій місто Гренбі штат Колорадо, після чого застрелився.

Comments are closed.