25 Октябрь 2016

ОРЕНДА асфальтоукладальника

Реклама по теме ОРЕНДА асфальтоукладальника

Асфальтоукладальник — один з найскладніших видів будівельної спеціальної техніки, який забезпечує всі необхідні властивості дорожнього покриття:

товщину;аренда асфальтоукладчика
ширину;
ухили;
густина;
міцність;
і т.д.
Асфальт можна назвати символом 20-го століття і сучасної цивілізації взагалі. Основне завдання асфальтоукладача — укладання кулі гарячої асфальтової суміші достатнім шаром, щоб подальша «розкочування» спеціальної важкою технікою пройшла максимально ефективно. Класифікація асфальтоукладальників розділяє всі моделі цієї групи техніки на дві категорії, в залежності від типу ходової системи:
Оренда асфальтоукладальників гусеничного типу найбільш актуальна в тих випадках, коли планується проведення робіт на нетвердих поверхнях, особливо якщо необхідно домогтися великої ширини шару асфальту. Зазвичай гусеничний хід отримує техніка, яка відрізняється великою масою і потужністю. Наприклад, такі укладальники використовуються поза межею міста, а також для укладання злітних смуг на аеродромах. Робоча швидкість техніки даного виду зазвичай не перевищує 5 км / год. Ціна на послуги гусеничних укладальників може бути дуже різною, залежно від потужності і надійності.
Колісної системою ходу оснащуються асфальтоукладальники, які мають малу або середньою потужністю. Такі машини зазвичай працюють в межах міст, де більш актуальні маневреність і порівняно висока (до 25 км / год) швидкість переміщення. Дана техніка переміщається і працює, в основному, на твердій основі.
Колісні системи зазвичай складаються з 3-4 осей. Привід в таких випадках може працювати як на всіх, так і на задніх осях (в більшості випадків — з пневматичними шинами).
Принцип роботи укладальників асфальту:
прийом асфальтобетону;
розподіл і ущільнення суміші;
поступова укладання дорожнього покриття заданої ширини.
Щоб максимізувати ефективність користування асфальтоукладачем і уникнути непотрібних витрат часу і коштів, необхідно довірити управління спецтехнікою професійним операторам. Надаючи послуги з укладання асфальту, ми суворо стежимо за виконанням всіх вимог по досягненню запланованих висотних відміток по всій площі дорожнього полотна.

Наша аренда асфальтоукладчика http://gk-am.com.ua/rent/asfaltoukladchik/ это качество на долгие годы

Всі моделі нашого технічного парку оснащені сучасною електронікою, яка контролює правильність виконання робіт за допомогою безлічі датчиків контролю. Для того, щоб оренда асфальтоукладача дала максимальні результати, необхідно заздалегідь визначити всі параметри необхідної техніки: орієнтовна вартість, потужність, маса, габарити, тип ходу

Comments are closed.