8 Февраль 2017

Необычные дверные ручки

Реклама по теме Необычные дверные ручки

На сьогоднішній день дверну ручку можна розглядати не тільки як невід'ємну частину дверної конструкції, але і як відмінно підходить засіб, для того щоб втілити творчі задуми. Саме цій деталі була присвячена діяльність сотень дизайнерів по всьому світу. Завдяки їх розробкам і креативному підходу, двері може перетвориться на справжній витвір мистецтва.

Розглянемо найбільш цікаві моделі.

ручка зникаюча

zwQ3c1EwpXb9NdWq0qWc Система розроблена таким чином, що коли двері зачиняються, вона ховає ручку з внутрішньої сторони.

Ручка-кліпса

Інакше ця ручка ще називається, як ручка-прищіпка. У такій ручці оч b3 ень зручно залишити записку і одержувач обов'язково виявить її. Тепер в області двері немає необхідності шукати щілину, куди б можна було вкласти лист.

Ручка-рефлектор

b4 Така ручка, а саме та частина, яка знаходиться зовні, здатна відображати те, що відбувається всередині. Сенс підглядати в замкову щілину автоматично відпадає.

Ручка з кодом

1319031110_codehandle-bild

Ще одним винаходом є ручка, що дозволяє встановити секретний код на дверях.

Ручка-клаксон

15-kreativnyx-dvernyx-ruchek-19 По-іншому — ручка гудок. З такою ручкою Вам не знадобиться і електричний дзвінок. Із зовнішнього боку така ручка має вигляд гумової груші, з внутрішньої — вона оснащена рупором. Механізм дії тако

в, що коли натискаєш на грушу, то в кімнаті лунає гучний гудок, який і повідомляє про те що хтось завітав в гості.

інтуїтивна ручка

b7

Часто на дверях ми бачимо написи "Push" і "Pull", які означають «Тягни» і «Штовхай», але все одно знаходяться ті, які штовхають там де треба тягнути, і тягнути там, де треба штовхати. З урахуванням цієї проблеми конструктори створили інтуїтивні двері, де все однозначно зрозуміло і інших варіантів бути не може.

Ручка-рука

ruk_main Ще один твір це ручка-рука. Неможливо не посміхнутися бачачи таку оригінальну ручку. Адже замість звичайної ручки, людини вітає простягнута спеціально для привітання рука. Щоб двері відчинилися, достатньо лише потиснути руку. Гість, який прийде відвідати Вас з самого початку буде з хорошим настроєм. wpid-PcgedlxNglo

Ручка-трансформер

Такі ручки спрацьовують в такий спосіб, зайшовши в будинок, можна повернути ручку так, що із зовнішнього боку вона зникне зовсім. В такому випадку Вас точно ніхто не потурбує.

Ручка-лампа

0821_2 Така специфічна ручка ідеально підійде для темних приміщень. А діє вона в такий спосіб. При повороті ручки на 45 градусів, загоряється лампочка, що оточує площу освітлюється світлом.

Ручка-земну кулю

151101

Ручка нагадує земну кулю. Ця ручка не несе ніяких специфічних функціональних навантажень, але виглядати досить красиво і оригінально.

Ручка-пульт

off-front-door-handle-2 Такі ручки були розроблені в Китаї, виглядають вони практично так, як і звичайні ручки, однак здатні захистити від зайвих витрат на електроенергію, а можливо і врятувати від пожежі. Якщо в сім'ї є людина, яка періодично забуває вимкнути світло, то така ручка стане просто незамінною помічницею. Адже її можна запрограмувати на вимкнення лампочок або наприклад, праски. Спрацьовує така дія при в момент закриття дверей.

Всі представлені варіанти ручок по своєму цікаві і оригінальні, але слід все добре зважити перед придбанням такої ручки, адже вона часто вона є деталлю швидко снашиваемой і виходить з ладу.

Comments are closed.