8 Февраль 2017

Москитные двери: основные виды

Реклама по теме Москитные двери: основные виды

Літо у багатьох асоціюється не тільки з морем і відпочинком, а й з комарами та іншими комахами. А захищатися від них можна не тільки всякими спреями, кремами і клейкими стрічками — можна протистояти їх потрапляння в квартиру і в будинок взагалі. І в цьому допомагають москітні сітки, які ставлять не тільки на вікна, але і на двері.

11 Всі москітні двері можна розділити на пару типів: це орні і розсувні двері. Перші застосовуються досить часто, ставляться на балконний або вхідний отвір. Їх особливість в тому, що вони завжди відкриваються в сторону, протилежну відкриванню основних дверей. Так, якщо вхідні двері відкриваються на себе, то москітна — від себе. А відкривати її можна за допомогою спеціальної ручки.

Такі двері часто ставлять на балкони та лоджії, особливо якщо вони не засклені. Конструкція виготовляється з двокамерного профілю ПВХ і може бути білого або коричневого кольору. Як правило, в таких дверях є перегородка посередині, щоб конструкція була міцнішою. Від потрапляння комах, та й іншого сміття на кшталт тополиного пуху, захищає сама сітка, вмонтована в отвори москітної двері. Така конструкція є абсолютно незалежним елементом, тому може бути встановлена ​​поруч з будь-якої іншої двері, не обов'язково металопластикової. Щоб двері краще закривалася можна забезпечити її системою доводчика, або спеціальними магнітами, щоб при легкому поштовху вона сама щільно закривалася.

Природно для монтажу таких дверей знадобитися місце в дверному отворі. Що ж стосується спеціальних пропозицій, то можна вибрати не просто москітну сітку, але і також сітку з захисним просоченням проти котячих подряпин, або з Противоалергенні просоченням.

12 На відміну від балконних, на вхідні ставлять москітні двері з алюмінієвим профілем. Тут більш широка і надійна рама, а також широка порогова накладка, щоб при проході не зачепити ногою сітку і не пошкодити її. Додатково конструкція забезпечується засувками, ручками і т.д. В цілому орні вхідні двері дорожче балконних, а якщо вибирати варіант, де передбачена фарбування в будь-якої вподобаної колір, то ціна буде тільки рости.

Розсувні двері замовляють завжди за індивідуальними параметрами. Вони встановлюються на спеціальні напрямні, по яких за допомогою роликів і пересуваються. Як правило, їх профіль виготовляється з того ж матеріалу, що і основна двері, відрізняється тільки характеристики самої сітки. Монтаж таких конструкцій досить простий.

Що ж стосується вибору, то при замовленні розсувних дверей вам залишається вибирати тільки якість самої сітки, а дизайн профілю вже визначено. Якщо ви замовляєте розсувні двері, тоді доведеться вибирати між профілем з ПВХ і алюмінію, а також вибирати колір. Якщо площа дверного отвору більше півтора квадратних метрів, тоді все ж краще вибрати алюмінієву конструкцію — вона набагато міцніше.

Сама сітка може бути звичайною, але якщо вам потрібні особливі властивості, тоді можна вибрати спеціальні варіанти. Так, людям, що страждають алергіями або астмою, краще буде вибрати сітку із захистом від пилу і бруд — в таких зазвичай дуже дрібні осередки, які захищають від всього непотрібного. Захиститися від котячих кігтів і зубів можна, якщо замовити сітку «антикішка». Передбачено навіть варіант з антибактеріальним покриттям.

13 Що ж стосується додаткових елементів конструкції, то тут важливо вибирати ті, які вам дійсно потрібні. Так, наприклад, без найпростішою ручки точно не обійтися, а ось такі речі, як магнітна засувка або пропружіненние петлі не настільки необхідні, хоча дуже зручні, якщо в будинку є тварина — двері буде сама за ним закриватися.

Москітну двері можна навіть виготовити самостійно, використовуючи дерево, але ось тоді мити її буде важкувато. А в цілому, москітна двері — дуже потрібна річ в літній період.

Comments are closed.