25 Октябрь 2016

Корчування й видалення пнів

Реклама по теме Корчування й видалення пнів

Залежно від складності та обсягу робіт корчування пнів виконується вручну або за допомогою техніки — пнедробілкі або екскаватора. Спосіб видалення пня залежить від його розміру, глибини і вільного доступу. Для попереднього розрахунку вартості корчування ділянки достатньо зателефонувати за номером, вказаним на сайті, назвати кількість і діаметр пнів. Також можливий виїзд фахівця для оцінки фронту робіт і складання кошторису на видалення пнів.

Ціни на викорчовування пнякорчевание пней Харьков

Вартість видалення будь-якого пня залежить від його діаметра і способу видалення. Також на підсумкову ціну може вплинути ухил ділянки, можливість під’їзду техніки та інші фактори. Тому точну ціну корчування ділянки може встановити тільки наш фахівець в результаті огляду об’єкта.

Для попереднього самостійного розрахунку ціни на видалення пнів дерев необхідно:
- Виміряти діаметр кожного пня на рівні землі;
- Скласти всі діаметри пнів;
- Вибрати спосіб видалення пнів;

Як ми можемо видалити пні на вашій ділянці

Быстрое корчевание пней http://gk-am.com.ua/earthwork/korchevanie-pnej/ по оптимальным ценам.

Ручна корчування

Це традиційний спосіб, коли пень ми спочатку відкопуємо з усіх боків. Після цього перерубувати коріння і витягаємо пень із землі. Ручне викорчовування дозволяє видалити всі корені і тим самим підготувати землю до подальшої обробки та оранці. Такий процес боротьби з пнями фізично дуже важка. Великі трудовитрати роблять таке корчування пня за вартістю найдорожчим.

Крім того при ручному видаленні пнів на ділянці порушується поверхню землі навколо пня, залишається велика воронка. Часто після ручної корчування потрібне завезення і відсипання ґрунту в утворилися ями з подальшим вирівнюванням ділянки.

переваги:
- Видалення в недоступних для техніки місцях. Можна викорчувати пень в такому місці, куди не може добратися техніка.
- Корчівка пня з корінням. У землі немає коренів і її можна культивувати.
недоліки:
- Фізично важко, а тому довго і дорого.

Видалення пнів пнедробілкой або фрезою-подрібнювачем

Для видалення пнів у нас є самохідна пнедробілка Laski. При корчуванні пня з її допомогою спочатку дерево спиливается максимально близько до землі за допомогою бензопили. Далі пнедробілка дозволяє сточувати залишився пень на глибину 15 см нижче рівня землі.В результаті на місці пня залишається лише гірка тирси, які можна присипати землею або зібрати в мішок.

Такий вид видалення набагато швидше і ефективніше, ніж ручна корчування пнів. Однак, при такому способі корчування підземна частина пня, його коріння залишаються в землі. Це може створити проблему в подальшому при проведенні будівельних робіт або при прокладці комунікацій.

Також видалення пнів дерев пнедробілкой неможливо, якщо передбачається оранка землі. Зазвичай такий вид видалення пнів використовується на існуючих газонах, де треба прибрати пень і мінімально порушити зовнішній вигляд ділянки.

переваги:
- Висока швидкість корчування пнів. За день можна подрібнити більше 30 пнів до півметра в діаметрі.
- Збереження зовнішнього вигляду ділянки. Можливо видалити пень навіть на існуючому газоні.
недоліки:
- Мала глибина викорчовування пнів. Коріння колишнього дерева залишаються в землі і не дозволять зорати землю на місці пня.

Викорчовування пнів трактором

Ми маємо в своєму розпорядженні екскаватором-навантажувачем JCB і можемо викорчувати дерева на ділянці швидко і ефективно — ковшем трактора. Цей спосіб ми пропонуємо на ділянках, де є можливість заїзду великогабаритної техніки і багато роботи по корчування. Зазвичай це нові Прилісне ділянки або старі яблуневі сади. Також як і при ручному способі, тільки в рази швидше, ковшем викопується пень, підрубувати відростки і залишок дерева витягується із землі

Після механізованої корчування на землі залишаються воронки і відвали грунту, які ми тут же разравниваем. Така чорнова планування робиться безкоштовно при замовленні видалення пнів на ділянці трактором.

переваги:
- Висока швидкість корчування пнів. За день можна розкорчувати до 10 соток суцільного лісу.
- Повне видалення коренів. У землі залишаються незначні дрібні корінці, ділянка придатна для оранки.
недоліки:
- Необхідний заїзд техніки. Неможливо корчування ділянки, якщо мало місця, бруковані доріжки і щільні посадки.

Comments are closed.