8 Февраль 2017

Как заменить дверной звонок?

Реклама по теме Как заменить дверной звонок?

1. Купівля нової кнопки

На ринку сьогодні представлені різні марки і моделі кнопок для дверного дзвінка. Якщо ви не впевнені, що знайдете в цьому асортименті саме схожу кнопку, то слід зняти стару кнопку і взяти її з собою на будівельний ринок: так ви будете впевнені, що замість старої візьмете точно такий же бренд кнопки. Це врятує вас Як замінити дверний дзвінок від необхідності свердлити додаткові отвори і з'ясовувати методипідключення проводки належним чином.

2. Вимкніть

Перед тим, як замінити кнопку дверного дзвінка, потрібно обов'язково переконатися, що харчування вимикача або запобіжника вимкнено. Це правило потрібно дотримуватися навіть незважаючи на те, що дверні дзвінки мають дуже низьку напругу, а шансів отримати електричний удар мало. Завжди є ймовірність удару електричним струмом та травми.

3. Видаліть пошкоджену кнопку

Стара кнопка утримується на місці за допомогою двох гвинтів. Отвинтите ці гвинти, щоб видалити її. Кнопка дверного дзвінка все ще підключена до електричних проводів, так що будьте обережні, щоб не натягнути кнопку надто сильно при видаленні і не пошкодити дроти.

4. Відкрутіть дроти

При знятті кнопки дверного дзвінка можна побачити, що два дроти угвинчені в задню частину. Обережно відкрутіть їх, щоб повністю відокремити кнопку від пристрою.

5. Заміна

Щоб підключити нову кнопку, просто повторіть попередній крок, приберіть стару кнопку і поставте на її місце нову. Прикріпіть до неї два дроти. Після цього помістіть її туди, де була розташована стара кнопка і прикрутити її на місце. Увімкніть живлення і перевірте, що він працює як треба.

Comments are closed.