8 Февраль 2017

Как подбирать фурнитуру для дверей

Реклама по теме Как подбирать фурнитуру для дверей

На даний момент нестачі вибору дверних ручок немає, але підібрати зовнішній вигляд ручки — це всього на всього лише мала частина того, з чим потрібно визначитися при її покупці.

Для тих людей, хто робить ремонт поетапно, міжкімнатні двері це досить-таки неприємний момент, тому що всі вони повинні бути однаковими, або хоча б не відрізнятися двері ванної та туалету, і все решта. Те ж саме стосується і фурнітури — петель і ручок.

Фурнітура — це дуже непередбачувана річ. Виробництво і продаж дверей хоч і є більш стабільними, але все одно, купуючи двері з проміжком часу в пару місяців, можна не знайти того що було в продажу раніше. Тому не придбавши одразу весь набір ручок і петель, ви ризикуєте потім не знайти свою модель в продажу.

З огляду на цей фактор, варто купувати або весь набір дверей і фурнітури до них завчасно (кращий варіант), або купити двері для кімнат або санвузла (дивлячись з чого ви починаєте ремонт) і повний набір фурнітури до них. Тим самим ви підстраховує себе якщо не від наявності різних дверей в квартирі, то хоча б від різноманітності у встановленій фурнітурі.

Ручки для дверей Визначаючись з фурнітурою необхідно вирішити, якими у вас будуть ручки — із засувками, замками зсередини або ж всюди будуть звичайні. У різних комплектах замки ручок і внутрішні засувки не входять до складу ручки і вбудовуються окремо.

Важливо пам'ятати про правосторонні і лівосторонні відмикання дверей, під що необхідні відповідні ручки — про це потрібно не забувати при несиметричною установці дверних ручок.

Іноземні виробники фурнітури лідирують в питаннях якості і надійності, але в великій масі невеликих магазинів широкий асортимент запропонований тільки від вітчизняних фірм виробників. Якщо не боїтеся витратити грошей більше ніж варто було б, то можете придбати ручки разом із замовленням міжкімнатних дверей, якість при цьому буде вище.

Наступним питанням після вибору дверних ручок стане для вас вибір петлею. Для правих і лівих дверей підійдуть так звані універсальні петлі. Крім універсальних в продажу є і односторонні, з відкриванням з обмеженням і без обмежень. Щоб не помилитися і придбати не підходять петлі, краще витратити гроші на універсальні.

Найчастіше колір петлею визначається виходячи з кольору ручок. Якщо ж дверна ручка помітно виділяється на тлі дверного полотна, то вже не варто звертати увагу на помітність петлею. Виходячи з цього, можна купувати петлі в колір дверного полотна і дверної коробки.

Comments are closed.