9 Январь 2017

Как купить окна ВЕКА по себестоимости?

Реклама по теме Как купить окна ВЕКА по себестоимости?

Ця стаття призначена для тих, хто хоче заощадити при придбанні пластикових вікон СТОЛІТТЯ.

Давайте розберемося, з чого складається кінцева вартість на пластикові вікна СТОЛІТТЯ. В основному, продажем виробів з профілю ВЕКА займаються роздрібні салони фірми виробника або їх представники — дилери. У цьому випадку до вартості ПВХ вироби додається від 30% до 50% доданої вартості на утримання відділу продажів і рекламу. Зрозуміло, розумним питанням споживача буде: — «А чи можу Я купити вікна СТОЛІТТЯ без націнки, т.e., практично, по собівартості?» Зрозуміло, що це є великим будівельним організаціям і найбільшим оптовим покупцям. Але як придбати вироби за собівартістю, якщо ви роздрібний покупець? Якщо Ви хочете засклити квартиру або будинок теплими і надійними металопластиковими вікнами по собівартості? Відповіддю на Ваше питання є інформаційний портал VEKA AG! Інформаційний портал офіційного сайту вікна СТОЛІТТЯ пропонує вибір виробників, що надають виробу за собівартістю кожного покупця! Навіть, якщо Ви вирішили придбати всього один виріб інформаційний портал VEKA AG надасть інформацію, яка допоможе заощадити Вам значні кошти! Топ найцікавіших і вигідних пропозицій і сезонних знижок на вікна СТОЛІТТЯ від виробників по всій Росії.

Купуючи вікна СТОЛІТТЯ за допомогою офіційного сайту VEKA AG, ви зможете уникнути навіть націнок виробника, в роздрібних салонах. Реальна економія складе від 2 500 с кожного виробу або від 30% до 50% з вироби (вікна або двері).

Чи можна ще як то заощадити гроші? Так! Дотримуйтесь прості правила і ви зможете заощадити на пластикових вікнах VEKA без шкоди їх якості.

1. Вибирайте правильну конфігурацію пластикових вікон. Якщо у вас наприклад трьохстулкове вікно в блочному будинку, вибирайте нову конфігурацію, в якій буде відкриватися тільки середня стулка. Це дозволить вам і провітрювати приміщення, і мити вікна. Зараз більш ніж достатньо телескопічних пристосувань які допомагають виконувати це завдання. Кожна стулка, призводить до подорожчання вироби як мінімум на 2 500 тобто в даному варіанті ви виграєте ще 5 000 (від старої конфігурації).

2. Чи можна економити на фурнітурі? Можна поставити вигіднішу віконну фурнітуру на вікна СТОЛІТТЯ, например не розкручений бренд в РФ, але бажано німецьку і надійну. Це не позначиться на якості вікна. Якщо наполягати на здешевленні фурнітури, виробник може запропонувати «Турецьку» або «Китайську». Зазвичай такі види фурнітури використовуються для великих тендерних замовлень, в яких якість не на першому місці. Якщо у вас вікна в старому фонді, то навіть не думайте економити на фурнітурі! Вікно будуть постійно провисати і це вимагатиме постійного регулювання віконної фурнітури!

3. Можна заощадити на підвіконнях, купивши менш зносостійкі німецькі або російські. Зносостійкі можна порадити на кухню, тому що на них дуже часто стоїть посуд і на поріг балконних дверей, бо ви на нього часто будете наступати.

4. Монтаж ПВХ виробів. Чи можна заощадити? Можна вибрати монтаж не по ГОСТу, але рано чи пізно це може призвести до позначитися. В основному монтаж вікон дуже сильно залежить від монтажної бригади. Купуючи вікна СТОЛІТТЯ ви отримуєте безстрокову гарантію, як на самі вікна так і на монтажні роботи!

Робіть правильний вибір. Не економте на якості і ваші пластикові вікна СТОЛІТТЯ вам будуть служити дуже довго!

Добавить комментарий