25 Октябрь 2016

Дорожні катки

Реклама по теме Дорожні катки

аренда каткаДорожній каток є різновидом спеціальної техніки для виконання автодорожніх і земельних робіт. Він широко застосовується в різних сферах господарювання, до яких відносяться залізничне, автодорожнє, міське, промислове, аеродромне й гідротехнічне будівництво. Наші дороги знаходяться не в найкращому стані, саме тому дорожні катки просто незамінні при проведенні якісних ремонтних робіт з укладання нового дорожнього покриття, приводячи російські траси до європейських стандартів.

Дорожні котки створені спеціально для будівництва та ремонту автомобільних доріг. Крім того, вони використовуються для укладання і ущільнення, усунення нерівностей на асфальтобетонних, бітумномінеральних покриттях і грунті в паркових зонах, а також на будівельних майданчиках. Ущільнення — важливий етап в прокладанні дорожнього полотна, адже від нього багато в чому залежить якість, надійність, довговічність і рівень міцності доріг. Через низьку якість дорожнього покриття російських доріг при їх експлуатації постійно виникає необхідність ямкового ремонту, що позначається не кращим чином на якості автомобільних поїздок. Саме тому застосування сучасного обладнання та технологій виконання цих робіт дозволяє дорожнім службам тривалий термін не замислюватися про проблему ям і вибоїн на трасах і міських вулицях.
Дане технічне оснащення має безліч різновидів. Дорожні котки можна поділити на групи за основним робочому органу, принципом дії і кількості вальців.

Если вы возводите дорогу аренда катка http://gk-am.com.ua/rent/katok-dorozhnyj/ именно для вас.

За робочому органу:
Вальцовий. Це стандартний варіант, який можна побачити на вулицях, де проводиться ремонт асфальтового покриття. Основний состовляющей даного виду техніки є валец, який може бути або один, або ж кілька;
Пневмомашини. Це колісний варіант ковзанки, основним робочим органом якого є колеса. Вони розташовуються в кілька рядів і забезпечують можливість довгого впливу на поверхню, що підлягає ущільненню;
Комбінований. Поєднує в собі перші два види дорожніх котків і є більш універсальним варіантом даного виду спецтехніки.

За принципом своєї дії дорожні катки бувають статичні і вібраційні. Статичні діють на поверхню вагою при проходженні по поверхні своїм робочим органом, і таким чином під великою вагою техніки матеріал «укочується».
Вібраційні дорожні катки ведуть ущільнення і вирівнювання поверхні завдяки силі тяжіння і ефективним періодичним вібрацій. За кількістю вальців катки бувають одно-, дво- і трёхвальцовимі. Перший варіант відрізняється наявністю одиничного великого вальца, розташованого на осі до або після колеса. Двовальцові каток має в своїй конструкції два наступних один за одним вальца, що забезпечують більш рівномірне «коткування» поверхні. Трьохвальцьові же катки складаються з широкого вальца і двох провідних вузьких.
Різні способи ущільнення можуть застосовуватися як окремо, так і в сукупності. Комбіновані катки використовують такі поєднання впливу на поверхню, як трамбування і вібрація або укочування і вібрація. Одночасна трамбування і укочування використовується вкрай рідко.

Мати в розпорядженні для проведення робіт на асфальті або грунті сучасний дорожній каток — це швидке і якісне виконання запланованих заходів. Однак не всі фірми, що займаються будівництвом або ремонтними роботами, в змозі придбати у власне користування таку дорогу і вимагає чималих вкладень в подальше обслуговування техніку. У цьому випадку на допомогу приходять фірми-орендодавці, які пропонують послугу найму обладнання. При цьому вкладення в вартість оренди повністю себе окуплять застосуванням найсучаснішої і високопродуктивної техніки.

Якщо вам необхідна оренда дорожнього катка, то при виборі цієї будівельної техніки потрібно звертати увагу на безліч факторів: тип і якісні характеристики використовуваного матеріалу, коефіцієнт одержуваного ущільнення дорожньої суміші, а також швидкість ущільнення.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам послуги оренди дорожніх котків різних видів. Ми можемо організувати вам доставку до місця проведення робіт дорожні катки російських і зарубіжних виробників: ДУ-47, ДУ-82, ДУ-84, ДУ-98, ДУ-100, Амкодор, Hamm, XCMG, Bomag та ін. При цьому техніку ви зможете замовити на будь-який зручний для вас термін, і ми її доставимо в будь-яку точку нашої країни без затримок.

Інформація, що міститься в нашому гаражі техніка знаходиться у відмінному стані, проходить регулярні огляди фахівцями-механіками. Оренда катка — справа дуже прибуткова, і багато компаній поставили цю роботу на конвеєр, часто забуваючи про елементарні правила безпеки. Наша компанія може гарантувати безпечну експлуатацію і безперебійну роботу взятої в оренду спецтехніки, адже ми дорожимо своїм добрим ім’ям. Крім того, ви можете бути впевнені в компетентності працівників нашої компанії, які виконають роботу з управління дорожнім катком і виконання запланованого завдання по укладенню дорожнього полотна, вирівнюванню грунту під забудову і т.д.

Comments are closed.