25 Октябрь 2016

Будівництво водоймів

Реклама по теме Будівництво водоймів

Заміський будинок, дача — це, в першу чергу, місце, де можна розслабитися, відпочити душею в оточенні природи і відволіктися від проблем великого міста. Тому дуже важливо, щоб всі тут мало до розслабленню і залишало тільки приємні спогади і позитивні емоції. Отже, чим затишніше ділянку, тим приємніше відпочинок.
Водоймище в саду — чудова декоративна прикраса, яке гармонійно доповнює ландшафтний пейзаж. Прогулянки у води завжди привабливі, тому, що заспокійливо діють на людину, змушуючи хоча б на час забути про всі проблеми. Добре, якщо поруч із заміським будиночком є ​​річка, ставок або невеликий струмочок. Але, якщо такого немає поблизу, то побудувати водойму можна власними руками.

Не приховуємо, облаштування ставка на земельній ділянці — справа складна і трудомістка, потребує чималих грошових і часових витрат.

пристрій водоймистроытельство водоемов

Підготовка котловану;
Обробка і зміцнення берегів;
Нанесення гідроізоляційного матеріалу «Профпокритіе»;
Декорування водойми на ділянці галькою і плитняком;
Висадка вологолюбних рослин;
Фільтрація і підсвічування водойми.
Створення водойми навколо Вашої ділянки додасть приємної різноманітності дачні клопоти. Завдяки невеликій декоративному ставку Ви зможете висадити нові особливі рослини. Якщо Ви мрієте стати володарем красивого, елегантного і унікального водоймища, навколо якого зможете проводити вільний від роботи і буденної суєти час, то Вам потрібно звернутися до фахівців.

Быстрое строительство водоемов http://gk-am.com.ua/earthwork/ustrojstvo-vodoemov/ только от наших профессионалов!

Якщо облаштування водойми для Вас щось досі небачене і не знайоме, Вам точно не обійтися без допомоги профессіоналов.Ізготовленіе водойми в саду — наша основна діяльність, в якій ми успішно проявили себе, як команда висококваліфікованих фахівців, справжніх майстрів своєї справи. Ми маємо в своєму розпорядженні усіма необхідними матеріалами і інструментами, а величезний досвід робіт і професіоналізм співробітників можна легко оцінити, ознайомившись з фото реалізованих нами проектів на сайті компанії. Однак створення водойми не є єдиною послугою нашої компанії. Крім того, що ми допомагаємо клієнтам знайти дачний водоймище їх мрії, компанія пропонує цілий ряд додаткових послуг, серед яких реконструкція і ремонт ставків, фонтанів і водоспадів, установка і заміна очисного і насосного обладнання. Крім того, фірма проводить чищення і будь-технічне обслуговування, наприклад установку або заміну освітлювальних приладів для фонтанів, декоративних і ландшафтних водойм. Дізнавшись про всі тонкощі цього процесу, поняття «облаштування ставка» перестане здаватися Вам чимось нереальним.

створення водойми

Відпочиваючи на дачі, у Вас з’являється можливість присвятити свій час природі, розслабитися. Особливо в теплі весняні та літні дні хочеться провести час на добре облаштованій дачі, територія якої упорядкована і виконаний ландшафтний дизайн. Адже відпочинок на дачі, з покосившимся будиночком і маленьким двориком навряд чи посприяє душевній рівновазі і залишить приємні враження. Словом, це вже не відпочинок.

Власний водоймище на дачі може бути практично будь-якого розміру — від пари квадратних метрів до ставка значній площі. Тут варто покладатися виключно на свою фантазію, враховуючи і розміри земельної ділянки. Якщо будете дотримуватися всіх інструкцій, представленим нижче, отримаєте гарний, а головне, правильно облаштований водойму в саду. Варто тільки запастися терпінням.

Насамперед необхідно точно визначити, які цілі Ви переслідуєте, затіваючи будівництво садового водоймища. На відміну від басейнів, вода в яких піддається спеціальній обробці (хлорування, озонування і т.д.), ставок в саду зажадає облаштування певного біологічного балансу. В іншому випадку вода в ньому зацвіте і помутніє. Як би там не було, головна функція, яку виконує водойму в саду, — це радувати око його власника.
Форма штучного ставу. Для створення водойми можуть використовуватися форми з правильною і неправильною геометрією. Тобто, імітуючи природні ставки, можна зробити їх округлої форми з неправильною береговою лінією.
Пристрій водойми повинно проходити з урахуванням розмірів планованого ставка і загальної площі дачної ділянки. Місце для майбутнього ставка слід вибирати з точки зору естетики. Особливо вдале рішення для пристрою водойми — розмістити його поблизу основної будівлі, з вікон якого можна буде спостерігати за водною гладдю. Говорячи про побудову екосистеми ставка, слід зазначити, що великі ставки для цього більш зручні. Пристрій водойми передбачає також створення балансу між рослинністю і водними мешканцями, і в великому водоймі це зробити простіше, крім того, їх легше обслуговувати. Чим менше декоративний ставок, тим частіше доведеться його чистити.
Пристрій водойми передбачає звернути увагу на його близькість до крон дерев. Якщо вони знаходяться поруч, це призведе до забруднення в сезонний листопад. До того ж коренева система дерев може пошкодити ложе ставка.
Водоймище в саду вимагає відповідного догляду. Якщо Ви будете доглядати за ним належним чином, він прослужить Вам дуже довго і буде радувати Ваше око протягом жодного десятка років.

садовий водойму

Невеликий ставок на земельній ділянці крім своєї основної декоративної функції також впливає на мікроклімат території, знижує температуру повітря і підвищує його вологість, що особливо актуально в жаркі літні дні. Існує велика кількість прийомів, за допомогою яких можна вигідно перетворити садовий водоймище, але найцікавішим з них є той, який створює ілюзію водного простору, далеко йде за межі бачення. Це досить складне рішення в проектуванні і дизайні, але прикраса рослинами, керамікою і фонтанами ніхто не відміняв. Якщо Ви хочете докладніше дізнатися про способи декорування, які перетворять Ваш водойму на дачі в справжній оазис, звертайтеся в компанію «ПрофПокритіе». Крім високопрофесійних будівельних і ремонтних працівників в нашому штаті також є професійні дизайнери. На сайті представлені фотографії наших проектів, переглянувши які, Ви, можливо, знайдете рішення, яке відмінно підійде під Ваш водойму на дачі.

Зовсім недавно будівництво ставків в саду вважалося розкішшю, недоступною для людей з невеликим достатком. Однак сьогодні дачний водоймище є найбільш популярним способом перетворити свою заміську ділянку. При цьому немає необхідності щось зносити або перебудовувати ділянку, так як ставок може бути невеликого розміру і саме тієї форми, яку дозволить йому надати вільний простір. Дачний водойму обов’язково стане улюбленим місцем сімейних зустрічей і свят, не кажучи вже про купання і пікніках, заради яких городяни і прагнуть провести вихідні або відпустку на заміській ділянці.

Comments are closed.