25 Октябрь 2016

Асфальтування доріг

Реклама по теме Асфальтування доріг

Асфальтування постійно затребуване комунальними службами, комерційними структурами, адміністративними організаціями, приватними забудовниками. Компанія пропонує замовникам будь-якої форми власності вигідно замовити асфальтування ділянки дороги, вулиці, майданчики в житловому мікрорайоні. У нас є власний автопарк спеціальної техніки для проведення складних асфальтних робіт. За вашим замовленням ми облаштуємо під’їзні шляхи до складів і автозаправних комплексів, велодоріжки і пішохідні смуги, автостоянки у комерційних центрів і магазинів, внутрішньоквартальні проїзди, вулиці з малим завантаженням легковим транспортом і магістралі з інтенсивним вантажним потоком. З нашою допомогою ви зможете впорядкувати територію, зробити ремонт доріг в будь-якій частині столиці та за містом з мінімальними витратами і в рекордно короткі терміни.
НАШІ ПЕРЕВАГИасфальтирование дорог
Гарантія високої якості. Ми виготовляємо якісне дорожнє полотно за рахунок використання високосортних матеріалів, інноваційних технологій і сучасної потужної техніки.
Гарантія дотримання договірних термінів. Укладання асфальту силами нашої компанії виконується строго в зазначені терміни без затримок. Оперативно виконувати замовлення нам дозволяє власна техніка і грамотна організація роботи.
Укладений нами асфальт міцний і надійний, служить протягом тривалого терміну.

Високий рівень професіоналізму. Фахівці мають глибокі технологічними знаннями, багатим досвідом в сфері укладання асфальту. Їм можна сміливо довірити завдання високої складності.

Дорожное асфальтирование харьков http://gk-am.com.ua/ на высоком уровне!

Власний автопарк.
Власний великий парк спецтехніки дозволяє нам обслуговувати одночасно багатьох замовників, оперативно подавати на об’єкти необхідний екскаватор, бульдозер або іншу техніку, утримувати низькі розцінки. Всі машини містяться в бездоганному технічному стані і регулярно проходять процедуру профілактичного ремонту.
ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ВАРТІСТЬ
Вартість асфальтування територій в Москві складається з багатьох показників. Ми враховуємо територіальну віддаленість об’єкту, площа благоустроюється території або протяжність дорожнього полотна, майбутній обсяг робіт. На кінцеву суму витрат впливає кількість і модифікація використовуваної техніки, стан грунту і особливості місцевості, товщина покриття, марка матеріалу, технологія укладання. Інші важливі фактори для підрахунку — чисельність зайнятого персоналу.
Процес асфальтування передбачає поетапно проведені операції.
На початковому етапі проводяться підготовчі земляні роботи: зняття верхнього шару екскаваторами і бульдозерами, ущільнення грунту на розчищеному території катками. При необхідності на ущільнений грунт укладається геотекстиль з метою збільшення експлуатаційного строку асфальту і запобігання провалів щебеню.
Далі виготовляється щебенева подушка. Укладання щебеню проводиться пошарово. Нижній шар формує великий щебінь, в середину укладається матеріал середньої фракції, верхній шар складає дрібний щебінь. Це необхідно для ущільнення підкладки, створення перешкоди ґрунтовим водам, запобігання опади грунту. Заливка щебеню бітумною емульсією підвищує її міцність.
На заключному етапі укладається асфальт. Робота проводиться пошарово (2-3 шари). Висота кожного шару — не менше 5 см.
Ремонт асфальтового покриття
Капітальний або поточний ремонт асфальту проводиться для усунення небезпечних ям, тріщин в покритті, для закладення утворилася колії. Якщо ці дефекти не перевищують 25% загальної площі ділянки, ремонт рентабельніше, ніж настил нового покриття. Ми проводимо ремонтні роботи в кілька етапів:
за допомогою струменя стиснутого повітря очищаємо тріщини і ями від забруднень;
обробляємо краю щілин, при необхідності збільшуємо щілини до необхідних технологією ремонту розмірів;
виконуємо насипання щебеню, якщо це передбачено в плані робіт;
здійснюємо бітумну обробку країв ремонтованої ділянки;
укладаємо і ущільнюємо асфальт.
При належній якості виконання всіх етапів ямкового ремонту експлуатаційний термін відремонтованої ділянки складає не менше 5 років.
При вирівнюванні колії спочатку счищается старе асфальтове покриття методом фрезерування. Верхній шар з виступаючими нерівностями знімається, ділянку вирівнюється. На рівну поверхню настилається асфальтова маса, нове покриття ущільнюється. За допомогою нашого сервісу забезпечується безпека руху на колишніх зруйнованих дорогах, зменшуються витрати на експлуатацію транспортних магістралей.

Comments are closed.