8 Февраль 2017

Железные двери от производителя: смена замка

Реклама по теме Железные двери от производителя: смена замка

Установка залізної вхідних дверей гарантує надійність і безпеку вашого житла. Однак нерідко замки на дверях раптово виходять з ладу і створюють ситуацію, коли пристрій, в гіршому випадку, необхідно замінити повністю. Щоб уникнути таких непорозумінь і не залізні двері від виробника турбуватися про власну безпеку, встановлюйте тільки якісні залізні двері від виробника, який протягом багатьох років на ділі не раз доводив свій професіоналізм і бездоганність в роботі. В цьому випадку сталеві двері і залізні вхідні двері ніколи не виб'ють вас з колії несправним замком.

Необхідність заміни замка виникає з кількох причин:

  • вихід з ладу;
  • невідповідність вимогам безпеки;
  • втрата ключів;
  • несанкціоноване втручання в замок;
  • несправний замок після злому.

По-перше, розберіться з механізмом секретності пристрою і причиною несправності. По друге — з типом установки і видом двері — це можуть бути російські сталеві двері, якісні металеві двері і т. Д. А по-третє, вирішите — яким повинен бути новий замок. Всі ці умови стануть важливими сполучними одного ланцюга, яка допоможе замінити замок без проблеми і з високою якістю.

Залежно від механізму, замки бувають або циліндрові, або сувальдні. У циліндрового замку ключ маленький, плоский, перфорований або зубчиками по одній довжині ключа. Він буває також з магнітиками або плаваючим елементом. Сувальдний замок комплектується довгим ключем з виступами на кінці в обидві сторони.

У корпусі циліндрового замку знаходиться змінний циліндр, який можна легко замінити, не змінюючи корпусу. Однак, при заміні необхідно враховувати те вимога, що до кожного корпусу підходить свій циліндровий замок, тобто в даному випадку сумісність необхідна.

Сувальдні замки раніше не мали можливості зміни своїх частин. Тим часом, в даний час сучасні дорогі замки дозволяють заміну блоку — сувальда. Але якщо ви все ж підозрюєте, що у кого-то може з'явитися ключ-дублікат замку, то його потрібно замінити цілком. Краще, звичайно, якщо в сувальди вбудовується функція перекодування: значить код замку можна з легкістю змінити без змінних елементів.

Замок Природно, корпусом і змінною частиною конструкція замку не обмежується. Це досить складний механізм з ригелями, засувками, приводами і блоками управління. Якщо замок виходить з ладу в результаті неправильної експлуатації — поломка ручки, несправність засувки, то пристрій необхідно розібрати, підтягнути, поміняти фурнітуру. Якщо замок зіпсувався в результаті спроби силового злому, то краще його замінити цілком на більш надійний.

Найчастіше господарі квартир вважають замок недостатньо надійними, то і в цьому випадку є вихід, звичайно в залежності від моделі пристрою — його можна посилити зміною секретної частини на більш «просунуту», але лише в ціліндрованное замку. Інші ж замки модернізуються установкою нових посилених механізмів.

Comments are closed.