4 Май 2013

Вхідні двері київ

Реклама по теме Вхідні двері київ

Вхідні двері київ


Установка пластикових вікон: монтаж вікон пвх взимку Встановити вікна в Москві недорого прагне кожен покупець. Але як це зробити, не втративши в якості? Багато хто сумнівається — чи варто монтувати виготовлені вікна взимку? Вартість установки вікон в Москві дешевше взимку, ніж влітку.

Це обумовлено зниженням попиту. Люди бояться, що зимові морози призведуть до негативних наслідків у подальшій експлуатації вікон.

У реальності — ніяких проблем монтаж вікон взимку не принесе. Ми можемо стверджувати це на основі багаторічного досвіду. Не принесе зимовий холод шкоди та меблів у кімнаті, де буде встановлюватися вікно, так як весь процес займає всього півгодини.

Єдиною вимогою до установки вікон взимку є температура не нижче -15 градусів, оскільки при більш сильних морозах недостатньо розширюється монтажна піна, що призводить до дефектів монтажних швів. Якщо Ви замовили у нас установку вікон і в призначений день температура нижче вказаної межі, наш менеджер зателефонує Вам і перенесе монтажні роботи на зручну для Вас дату. Розцінки на установку пластикових вікон взимку низькі — це важливе, але не єдина перевага монтажу вікон в цей час року.

Саме взимку відразу після установки вікна Ви зможете оцінити його найважливіша якість — рівень теплоізоляції. Тому люди, які безпосередньо пов’язані з галуззю виробництва вікон, встановлюють їх у себе в будинках саме в зимовий період!

Тому при замовленні вікон взимку питання установки не повинен вас турбувати. Якщо Ви є клієнтом нашої компанії, на монтаж і взимку, і влітку Вам дається гарантія 3 роки.

Comments are closed.