29 Апрель 2013

Вінниця металопластикові вікна

Реклама по теме Вінниця металопластикові вікна
product by:
Google
Version:
1
Price:
499

Reviewed by:
Rating:
5
On Апрель 29, 2013
Last modified:Май 19, 2016

Summary:

Вінниця металопластикові вікна

Вінниця металопластикові вікна


Будь-яке виробництво починається з робочих креслень. Звичайно, у наш час високих технологій і зрослих потреб споживачів у розробці будь-яких виробів, в тому числі і вікон, людям допомагає комп’ютер. Виробники профілів укладають їх на палети.

Профілі досягають довжини 6 м. Вже потім, при складанні їх нарізають як необхідно для конкретного виробу. Профілі армують сталевими підсилювальними елементами, для кріплення фурнітури, а також для відводу води і провітрювання в них проробляються отвори. Потім-зварювання.

Металопластикові вікна Вінниця ціна

Щоб з’єднати стулку з профілем рами, допомагає нагрівальний елемент. Тут відіграють роль такі фактори, як температура, час, тиск-адже від цього залежить якість майбутнього вікна. Наступний етап-установка ущільнень.

Сюди приходять вже зварені з захищеними швами рами і стулки. Крім того, в них вже можуть бути присутніми среднеуплотнітельние прокладки, встановлені виробниками. А ось інші ущільнювачі доведеться ставити вручну.

У цьому допоможуть спеціальні ролики. На деяких виробництвах є автомати для установки ущільнювачів. І, нарешті, кінцева стадія-остаточний монтаж.

На спеціальному стенді у вертикальному положенні збирають склопакети. Вікно фіксується на цьому стенді, і ця жорстка фіксація допомагає правильно встановити склопакет і відрегулювати фурнітуру.

На даному етапі така регулювання дуже важлива, так як потім, на місці, де будуть встановлювати це вікно, щось поправити буде практично неможливо. Для того, щоб виготовити напівкруглі або лучкові арки, існують гибочні установки.

Для того, щоб вікно було міцним і надійним, щоб воно сподобалося споживачу, повинен застосовуватися профіль високої якості. І звичайно, зборка вікна повинна проводитися висококваліфікованими спеціалістами.

Comments are closed.