20 Апрель 2013

Вікна Житомир

Реклама по теме Вікна Житомир

Вікна Житомир


Технологія герметизації швів між віконним прорізом і стінами, при всіх достоїнствах монтажної піни, вимагає особливих роз’яснень. Крім герметизації зовнішнього віконного шва, вимагає подумати і про внутрішньому шві. Найчастіше всю герметизацію віконних швів починають з початкової очищення поверхні, адже зв’язувані поверхні повинні володіти абсолютною чистотою (а в разі накладки полісульфіду, силікону, бутилену або акрилу — сухими), знежиреними і очищеними від пилу. Металеві поверхні після очищення обробляє ацетоносодержащім розчинником.

Для якісного заповнення швів можна також використовувати еластичний шнур. У разі маленьких швів, в яких використання шнура є неможливим, рекомендується використовувати поліетиленову стрічку.

Нові вікна Житомир

В якості захисту від забруднень вікон і стін використовують запобіжну стрічку зі звичайної паперу зі спеціальною клейовою поверхнею. Після цього можна переходити до грунтовки швів, якщо знадобиться, можна використовувати герметиків з поліізоціонат або акрилів.

Житомир купити вікна

В даних випадках, адгезія і герметика, до цього будівельного матеріалу недостатня, а грунтовка дозволить саме позбутися цього недоліку. Сама мінімальна встановлена ​​ширина шва становить 6 міліметрів (усунення надлишків і вирівнювання поверхні), якщо більше, то рекомендується тримати позицію два до одного між глибинної і шириною шва. Обробку герметика необхідно проводити згідно всім встановленим технічним рекомендаціям і характеристикам виробника. Весь наявний надлишок від будівельних матеріалів видаляють разом з не пористими поверхнями до повного затвердіння, однак на пористих будівельних матеріалів — значно пізніше.

Видалити його можна самим різним можливим і доступним способом. В даному випадку все залежить від замовника, а також його волі та інтересів.

Comments are closed.