26 Апрель 2013

Вікна Херсон

Реклама по теме Вікна Херсон

Вікна Херсон


Якщо вікна у вашій кімнаті виходять на проїжджу частину вулиці, то краще всього встановити двокамерний склопакет. Ви не помітите особливу різницю між температурами з зовнішньої і з внутрішньої сторони скла, так як різницю цих температур буде згладжувати друга камера. Якщо ж вікна кімнати виходять на балкон, який вже вже склити, підійде і однокамерний склопакет. Відмінним варіантом стане фурнітура від фірми Roto.

У деяких вікон, які мають при собі поворотно-відкидну фурнітуру, є спеціальний режим провітрювання в зимовий час. При цьому вікно не буде відкриватися повністю, а відкриється буквально на пару міліметрів. При цьому в приміщенні не стане гуляти протяг, але і свіже повітря буде підтримуватися. Ви не застудити ні квіти, ні замерзнемо самі.

У приміщенні буде дуже комфортна температура, яка не перевищить двадцяти трьох градусів. Ми радимо вам провітрювати кімнату, та й взагалі приміщення квартири почастіше. Цілком вистачить відкрити вікно не більше п’яти разів на три-чотири хвилини.

І в приміщенні не буде накопичуватися волога і неприємний повітря. Обов’язково простежте за тим, щоб монтаж вікна був виконаний якісно і надійно. При неякісному монтажі може відбуватися утворення конденсату.

І як результат ви отримаєте укоси незрозумілого кольору. Не прагніть купити дуже широкі підвіконня, адже вони будуть перешкоджати проникненню потоків теплого повітря уздовж вікна.

Пам’ятайте про те, що волога не повинна накопичувати в приміщенні. Обов’язково повинен бути вихід назовні цієї самої вологи. Нагадаємо, постарайтеся кілька разів на день здійснювати провітрювання приміщення, завдяки якому повітря в ньому буде охолоджуватися, оскільки деяка кількість має тепла втратиться.

Але одночасно з цим не стане накопичуватися і волога.

Comments are closed.