5 Май 2013

Вікна Волочиськ

Реклама по теме Вікна Волочиськ

Вікна Волочиськ

Вікна з профілю ПВХ зможуть прослужити вам набагато довше, якщо ви будете правильно за ними доглядати. Так, сучасні вікна, виготовлені з профілю ПВХ, дуже якісні і довговічні, але це зовсім не означає, що вони завжди будуть працювати бездоганно без спеціального догляду. Щоб забезпечити своєму вікну довге життя без поломок потрібно зовсім небагато сил і часу. По-перше, всі рухомі деталі треба змащувати маслом хоча б двічі на рік. Стільки ж разів доведеться очищати фурнітуру від бруду та пилу за допомогою пилососа або пензлика.

По-друге, для очищення поверхню склопакетів підійдуть звичайні побутові засоби для миття скла. А для миття самих стекол можуть застосовуватися тільки кошти, спеціально передбачені для таких вікон. Для цих цілей підійде також розчин звичайного прального порошку або мильний розчин, але не може бути й мови про абразивних засобах або бензині.

Не підійдуть засоби з реактивами в складі і нітросоставов. Для видалення забруднень рекомендується скористатися серветкою, на неї наноситься миючий засіб, потім протирається скло, а після все обполіскується чистою водою. Якщо говорити про поломки, то основна причина їх появи — неякісна, дешева фурнітура.

У цьому випадку може знадобитися в кращому випадку — звичайна регулювання, в гіршому — заміна всіх рухомих деталей на нові. При пошкодженні скла може знадобитися заміна цілого склопакета.

Також пластикове вікно може почати пропускати повітря з вулиці, усунути цей дефект можна лише додатковим утепленням вікна.

Comments are closed.