25 Апрель 2013

Вікна Веселе

Реклама по теме Вікна Веселе

Вікна Веселе


Основною особливістю склопакетів є наявність між стеклами герметично замкнутих прошарків, заповнених зневодненим повітрям. В умовах експлуатації склопакет піддається дії змінної температури, коливань атмосферного тиску і вологості навколишнього повітря, вітру і снігу, сонячного опромінення. Під їх впливом скла і з’єднують їх елементи деформуються і перебувають у напруженому стані. Довговічність склопакетів характеризується їх здатністю витримувати багаторазово повторювані деформації без руйнування стекол і розгерметизації пакету.

Крім цього, конструкції склопакетів повинні забезпечувати можливість механізації основних виробничих процесів при їх виготовленні. Клеєні склопакети мають по контуру распорную рамку, виготовлену з алюмінієвих, сталевих або пластмасових профілів. Різниця температурних деформацій скла і рамки в таких склопакетах компенсується еластичними клеять складами або пластичними мастиками, які в значній мірі визначають довговічність конструкції.

Склеювальні склади і мастики в процесі експлуатації пакетів повинні зберігати еластичність, мати гарну адгезію до скла і матеріалу рамки, бути паронепроникними, стійкими до дії вологи, сонячного опромінення і зміни температури. Клей і мастики повинні бути пластичними і повністю заповнювати зазори між склом і рамкою склопакета, вулканізованої без усадки і виділення летких розчинників. При виготовленні склопакетів всередині розпірною рамки або в спеціальному патроні поміщають силікагель або цеоліт, активно поглинають водяні пари.

Comments are closed.