9 Апрель 2013

Вікна Ужгород

Реклама по теме Вікна Ужгород

Вікна Ужгород


Greenline — технологія екологічних пластикових вікон без використання свинцю За вікнами Вашого затишного будинку яскравий світ, наповнений цікавими тваринами і надзвичайними фарбами живої природи. І ще один шматочок соковитої зелені — це знак КБЕ greenline на Ваших вікнах, який свідчить про дбайливе ставлення до всього живого. Виробник профілю для вікон КБЕ — концерн profine GmbH, перший в світі заявив про перехід виробництва на нову екологічну технологію greenline Технологія виготовлення KБЕ greenline відповідає стандартам екології та дозволяє бути рамам білосніжно білими, зберігаючи надовго свій матовий блиск. На вимогу Комісії Європейського Союзу по захисту навколишнього середовища, Європа повинна скоротити використання свинцю в своєму виробництві.

Тому, при виробництві профілів KБЕ greenline шкоди навколишньому середовищу не наноситься. КБЕ настільки екологічні, що вікна з такою ж екологічністю тільки стали з’являтися в Німеччині.

Металопластикові вікна Ужгород

Технологія greenline — це відмова від свинцю в новому виробництві, і безпечна утилізація старих вікон. Стабілізатор Кальцій-Цинк (CaZn) довгий час відомий як екологічний, але вчені не могли довгий час зробити цей профіль довговічним.

І тільки недавно фахівцями КБЕ та іншими, концерну profine GmbH проблема була вирішена. І проведені випробування, не лише в лабораторних умовах, але і будинках в реальному житті довели, що вікна з профілю greenline — це вікна майбутнього.

Довгий час свинець був тим елементом, який сприяв вікнам бути довговічними. Але в сучасному світі чимало можна поліпшити, і тепер замість свинцю застосовують Кальцій-Цинк (CaZn), який ще значно покращує якостей вікон. Тому вікна з профілів КБЕ greenline більш довговічні в важких кліматичних умовах, ніж звичайні.

Поверхня має шовковий матовий блиск. Теплоізоляційні параметри досягають рівня пасивного будинку.

Comments are closed.