21 Апрель 2013

Вікна Тернопільська область

Реклама по теме Вікна Тернопільська область

Вікна Тернопільська область

Догляд за вікнами з ПВХ дуже цікавить споживачів. Розрахунковий термін служби вікон з ПВХ складає 40-50 років, але при ретельному догляді Ви зможете значно продовжити термін їх служби. Для цього дотримуйтесь наших простих порад.

Догляд за Вашими вікнами — запорука їх довговічності. • Очищаючи Ваші вікна, уникайте використання розчинників на основі ацетону і чистячих засобів з абразивними елементами — це може пошкодити поверхні профілю.

• Забруднення краще видаляти за допомогою мильного розчину, а так само бажано застосовувати спеціальні миючі засоби для пластикових вікон. • Щоб запобігти утворенню конденсату водяної пари, особливо в зимову пору року, важливо регулярно провітрювати приміщення.

Подібні дії допоможуть знизити рівень вологості і забезпечать безперешкодне проникнення теплого повітря до вікон від радіаторів опалення. • Рухомі частини фурнітури потребують мастилі мінімум 1-2 рази на рік. Найкраще це робити технічним маслом, до складу якого не входять кислоти або смоли. Так само використовуване масло не повинне руйнувати захист від корозії.

• Водовідводи, що знаходяться в нижній частині рами, вимагають регулярного очищення від пилу і бруду, адже саме вони здійснюють відтік рідини, яка накопичується всередині вікна. • Ущільнювачі з гуми, які відповідають за герметичність вікна, повинні 1-2 рази на рік протиратися спеціальним складом, (найчастіше використовують силіконове масло). Це засіб покликане зберегти еластичність матеріалу.

Comments are closed.