5 Май 2013

Вікна Тернопіль

Реклама по теме Вікна Тернопіль


Багато в чому вибір матеріалів, вживаних в різних галузях будівництва, залежить від традицій, кліматичних умов і навіть розвитку тієї чи іншої галузі промисловості. Тому в різних країнах будівельники віддають перевагу різним типам матеріалів при виготовленні одних і тих же виробів. До прикладу, в США одним з основних матеріалів для виготовлення вікон виступав алюміній. До середини 80-х років ХХ століття практично половина житлових будинків була обладнана алюмінієвими рамами.

Тим не менш, з розвитком виробництва пластику алюмінієвим вікнам довелося здати свої ринкові позиції. Так, на ринку віконних конструкцій в Німеччині, частка пластикових вікон в 1997 році складала близько 51,9%. При цьому, традиційні дерев’яні вікна володіли лише 26,7% ринку, алюмінієві — 18,2%, дерево-алюмінієві — 3,2%. Однак, на ринку Фінляндії такої тенденції відзначено не було, так як в цій країні дерево — це основний і традиційний матеріал для будівництва. Крім того, в країні дуже сильно розвинена деревообробна промисловість, що дозволило дерев’яним вікнам зберегти лідируючі положення на ринку віконних конструкцій Фінляндії.

Не варто забувати, що у кожного матеріалу є свої характерні особливості, які можуть виявитися як достоїнствами, так і недоліками. Важливо добре вивчити ці особливості, щоб не випробувати розчарування від неправильного вибору. Нижче ми постараємося розглянути основні особливості кожного з матеріалів, використовуваних у виробництві віконних конструкцій.

Таким чином, Ви зможете без праці порівняти характеристики того чи іншого матеріалу і прийняти правильне рішення. Вікна з дерева Дерево є одним з найдавніших матеріалів, застосовуваних у будівництві.

не дивлячись на те, що дерево є натуральним матеріалом, індустрія його обробки, а так само технології підготовки матеріалу постійно удосконалюються і ускладнюються. Віконні конструкції з дерева відрізняються хорошими показниками звукоізоляції, а так само вони надійно утримують тепло всередині приміщення, створюючи, таким чином, комфортну для мешканців температуру. Для дерев’яних конструкцій існує небезпека з боку грибкових мікроорганізмів, а крім того дерево схильне до гниття.

Однак на сьогоднішній день ця проблема практично усунена — сучасні методи обробки деревини сприяють підвищенню її споживчих характеристик, а так само продовжують термін придатності дерев’яних виробів. Тому, вибираючи віконні конструкції з дерева, вкрай важливо звертати увагу на попередню обробку, якій це дерево піддавалося.

Купити вікна Тернопіль

До прикладу, від того, наскільки якісно була проведена сушка деревини, залежать технічні показники і довговічність кінцевого виробу. В цілому, дерев’яні вікна мають ряд наступних позитивних характеристик: • Деревина володіє високою міцністю, що досягається при порівняно невеликому обсязі вироби.

Таким чином, деревина володіє високим коефіцієнтом конструктивної якості; • Дерево забезпечує хорошу тепло-і звукоізоляцію; • Дерево добре переносить перепади температур; • Деревина легко піддається обробці; • Дерево — натуральний, екологічно чистий матеріал; • Зовнішній вигляд дерева володіє високими декоративними властивостями; • Віконні конструкції з дерева легко піддаються ремонту. Тим не менш, дерево володіє і поряд недоліків: • Структура дерева неоднорідна, вона може містити й різні пороки, як то тріщини, сучки, смоляні кишені і т.п.; • Деревина схильна до гниття, а так само може стати притулком для грибкових мікроорганізмів; • Деревина є гігроскопічним матеріалом.

Це означає, що її характеристики тісно пов’язані з вологістю навколишнього повітря; • Дерево підтримує горіння; • Дерев’яні конструкцію вимагають періодичного догляду, поновлення пофарбованого шару і т.п. На сьогоднішній день ринок віконних конструкцій здатний запропонувати дерев’яні вікна найрізноманітніших модифікацій, форм і розмірів. На сучасних дерев’яних віконних конструкціях може бути встановлена ​​новітня фурнітура, що дозволяє відкривати їх різними способами: поворотним, відкидним, поворотно-відкидним та іншими.

Для того, щоб домогтися більш високих показників звукоізоляції віконної конструкції, можна застосовувати ущільнюючі профілі. Як скління таких вікон може використовуватися не тільки традиційне скло, але і стали популярними склопакети. Треба зазначити, що використання склопакетів в склінні дерев’яних вікон значно підвищує споживчі якості віконної конструкції.

Крім того, не можна не сказати про сучасних конструкціях, що встановлюються на дерев’яні вікна для відводу вологи — водозливи. Виготовляють і, як правило, з нержавіючого металу.

Ці елементи надійно захищають дерево від розбухання і гниття. Для того, щоб провести ремонт дерев’яної віконної конструкції, потрібні найпростіші інструменти. Якщо ж у мешканців виникне потреба змінити колірне рішення вікна, це можна буде без зусиль зробити за допомогою широкої палітри лакофарбових виробів.

В принципі, догляд за сучасними вікнами з дерева не видається занадто важким завданням. Треба відзначити, що за якісні дерев’яні вікна частенько доводиться платити досить недешево.

Тому є багато причин, але основними є причини технічного характеру. Наприклад, створення дерев’яних вікон супроводжується великим обсягом вибракуваних деревини.

Крім того, технологічний процес сушіння деревини є досить тривалим, а грошові кошти в цей момент не працюють. Основними постачальниками високоякісних дерев’яних вікон є скандинавські країни, а так само Німеччина та Італія.

Тим не менш, російське виробництво віконних конструкцій з натурального дерева так само починає розвиватися, поставляючи на ринок сучасні й конкурентоспроможні вироби. Як правило, такі російські підприємства використовують обладнання іноземного виробництва.

Однак, нерідкі випадки, коли вітчизняний виробник домагається зниження ціни за рахунок якості — використовуючи більш прості способи підготовки сировини. Вікна з полівінілхлоридних профілів За відносно недовгий період перебування вікон з ПВХ-профілів на вітчизняному ринку віконних конструкцій, ці вироби змогли серйозно потіснити позиції дерев’яних вікон. Такому успіху ці вироби зобов’язані цілого ряду причин.

Звичайно, можна сказати, що пластикові вікна ніяк не є живим і «теплим» матеріалом, яким, наприклад, виступає дерево, проте вони володіють іншими незаперечними перевагами: • Вікна з ПВХ-профілю довговічні; • Полівінілхлорид у віконних конструкціях відрізняється стійкістю до будь-яких видів метеорологічних впливів. Такі вікна абсолютно байдуже ставляться до підвищеної вологості; • Вікна з ПВХ забезпечують повну герметичність усіх швів і стиків; • Пластикові вікна не потребують додаткової обробки м зберігають свій первісний стан на протязі всього терміну експлуатації; • Віконні конструкції з ПВХ відрізняються високими показниками звукоізоляції, а так само чудовою теплозахистом приміщення; • Вікна з полівінілхлориду легко обходяться без якогось складного догляду, задовольняючись лише мінімумом заходів; • Процес виготовлення таких вікон є високотехнологічним, що виключає проблеми, пов’язані з утилізацією відходів.

Пластикові вікна сьогодні виробляються по самим передовим високим технологіям. Тим не менш, основна ідея виготовлення таких вікон схожа конструктору — віконна конструкція збирається з безлічі уніфікованих елементів.

Таким способом вдається зібрати вікна найрізноманітніших форм, розмірів і типів. Не варто забувати і про недоліки таких віконних конструкцій.

Приміром, ремонт пластикових вікон може перетворитися на вельми серйозний захід, який не завжди увінчається успіхом. Крім того, недостатньо лише купити якісне вікно — дуже важливу роль грає якість монтажу пластикової віконної конструкції, а так само правильність зборки вікна.

Не варто так само випускати з уваги і той факт, що ширина віконної коробки ПВХ-вікна стає значно вужче, ніж у стандартного дерев’яного вікна, під якого розраховувався віконний отвір. Це означає, що для боротьби з утвореннями містків холоду, а так само випадання на вікнах конденсату, доведеться передбачити спеціальні умови вентиляції віконного простору. Важливо завжди пам’ятати, що вікна з полівінілхлориду — продукт складного технологічного процесу, який доступний тільки вельми кваліфікованим фахівцям.

Установку подібних вікон так само слід довіряти лише тим фірмам, чий досвід і професіоналізм неодноразово доведений і сумнівів не викликає. Найбільш привабливими є ті компанії, які працюють в тісній співпраці з виробниками вікон — в такому випадку контроль готової продукції може здійснюватися безпосередньо виробником, що дає більш надійні гарантії. Вікна зі склопластику Склопластикові вікна з’явилися на ринку віконних виробів зовсім недавно.

На сьогоднішній день частка цієї новинки в житловому будівництві ще не стала скільки-небудь значної. Треба відзначити, що раніше цей матеріал використовувався лише в авіаційній промисловості та суднобудуванні, проте сьогодні перед цим матеріалом відкриваються широкі перспективи.

Зокрема, його вдалося освоїти і у виробництві віконних і дверних конструкцій. При цьому вартість виробу з склопластика буде приблизно такою ж, як і у ПВХ-конструкцій.

Склопластикові віконні конструкцію володіють наступними перевагами: • Теплопровідність виробів зі склопластику майже так само низька, як і у дерева; • Віконні конструкції зі склопластику не потребує додаткового армуванні і установки підсилювальних вкладишів; • Вікна, виконані з склопластику, досить стійкі до впливу вологи і атмосферних явищ. Такі вікна виявляться вельми довговічними; • Склопластик є гарним звукоізолятором; • Вікна з цього матеріалу можна виконувати за спрощеною схемою, використовуючи меншу кількість повітряних камер.

При цьому, показники залишаються такими ж, як і у ПВХ-вікон; • Склопластикові віконні конструкції не схильні до гниття, а їх колір зберігається незмінним протягом усього періоду експлуатації. Якщо ж говорити про недоліки цього матеріалу, то слід відзначити обмеженість асортименту за формою віконних конструкцій.

На сьогоднішній день технологія виготовлення вікон зі склопластику дозволяє робити лише прямокутні вікна. Алюмінієві віконні конструкції Історія алюмінієвих вікон в нашій країні почалася відносно давно, однак поширення такі конструкції отримали лише в промислових і адміністративних будівлях.

В області житлового будівництва алюмінієві вікна були рідкістю, і на те була низка причин. Перш за все, алюміній не цінувався через своїх низьких якостей теплоізоляції, високій вартості рам, та й психологічно він не подобався людям — на відміну від дерева, металеві вікна справляли враження «мертвих» і холодних. Тим не менш, нові технології вдихнули в алюмінієві віконні рами нове життя, так що тепер цей вид вікон стає одним з найбільш поширених на ринку віконних конструкцій.

Використання нових матеріалів і технологій у виробництві алюмінієвих вікон дозволило значним чином підвищити їх теплоізоляційні властивості. Крім того, з’явилося й широке поле для експериментів з дизайном алюмінієвих віконних конструкцій. Найбільш актуальними є алюмінієві віконні конструкції в тих випадках, коли мова йде про виготовлення великорозмірних вікон, засклення лоджій і балконів, а так само при створенні вітражів.

Сучасна фурнітура, призначена для цього виду вікон, дозволяє використовувати вікна будь-якої форми, а так само вибирати для них будь-яку форму відкривання. Палітра кольорів, в які може бути забарвлена ​​алюмінієва рама, вельми багата.

Отже, алюмінієві віконні конструкції виділяються такими позитивними особливостями: • Довговічність такого вікна не обмежена практично нічим; • Не дивлячись на низьку питому вагу, такі вікна відрізняються досить високою міцністю; • Віконні конструкції цього виду стійкі до корозії, деформації, а так само іншим негативним впливам зовнішнього середовища; • Алюмінієві віконні конструкції не вимагають особливого догляду; • З алюмінієвого профілю можна виготовляти вікна найрізноманітніших форм і розмірів; • Вікна з алюмінію мають найкращою ремонтопридатністю серед усього різноманіття віконних конструкцій; • Зовнішній вигляд віконних конструкцій з алюмінію дозволяє гармонійно вписати їх в найрізноманітніші варіанти інтер’єру. Тим не менш, не варто забувати і про недоліки, властивих алюмінію, як і будь-якому іншому віконному матеріалу. Також варто сказати, що високу енергоємність виробництва алюмінію — ці витрати закладаються у вартість готового віконного профілю, що підвищує його ціну щодо ПВХ-вікон в 2-3 рази.

Крім того, неприємним сюрпризом можуть стати електролітичні реакції, які протікають при контакті алюмінію з іншими металами. У разі потрапляння на такі сполуки дощової води, реакція може стати причиною електрокорозії алюмінію, а це вже загрожує руйнуванням матеріалу. Найбільш небезпечним вважається з’єднання алюмінію і міді.

Крім цього, не варто забувати, що сам по собі алюміній має високу теплопровідність, проте це легко усунути. Для підвищення теплоізоляційних якостей алюмінію сьогодні використовують спеціальні теплоізолюючі вкладиші.

Вікна комбінованого типу Якими б не здавалися привабливими всі перераховані вище типи вікон, майбутнє, безперечно, пов’язано з вікнами комбінованого типу. Вдало поєднуючи в собі всі кращі якості різних матеріалів, комбіновані вікна сьогодні володіють лише одним серйозним недоліком — їх високою вартістю.

Комбіновані віконні конструкції являють собою вікна, виконані з поєднань дерева та алюмінію, дерева і пластика і т.п. Найбільшого поширення сьогодні набули металлодеревянние віконні конструкції. Суть таких вікон полягає в тому, що дерев’яна конструкцій покривається металевою оболонкою, оберігають деревину від згубного впливу навколишнього середовища. У свою чергу, деревина під металом зберігає всі притаманні їй гідності, необхідні для якісних вікон.

Таким чином, комбіновані металлодеревянние вікна відрізняються: • Додатковим захистом від атмосферних впливів. Дерево так само надійно захищене від гниття; • Покращення відведенням вологи, що досягається за допомогою металевих оболонок; • Комбіновані вікна вельми невибагливі і не вимагають особливого догляду.

Крім того, їх не потрібно фарбувати, як традиційні вікна з дерева. Іншим нововведенням виявилися вікна з металу, прикрашені дерев’яними планками.

Ці декоративні пластини закривають металевий віконний профіль з внутрішньої сторони, в той час як з зовнішньої сторони вікно залишається металевим. У підсумку, таке вікно надійно захищене від примх негоди, володіє високою міцністю і довговічністю, але в той же час зберігає тепло і затишок справжніх дерев’яних вікон.

Застосування подібних вікон вирішить безліч проблем, в тому числі і з підбором віконної конструкції до інтер’єру кімнати. Існує і варіанти комбінованих вікон з трьома шарами. Першим шаром, зверненим до кімнати, йде дерево, яке виконує декоративну функцію.

Слідом за ним йде шар пластику, що забезпечує вікну хорошу теплоізоляцію, а з зовнішнього боку вікно представлено шаром металу, що захищає від атмосферних впливів. Разом з тим, зустрічаються і комбінації з дерев’яних рам, покритих пластиковою оболонкою, а так само варіанти, що поєднують пластикове вікно, прибране в металеву оболонку.

З усього перерахованого вище стає очевидно, що безліч комбінованих вікон вже починає займати свої місця на ринках віконних конструкцій. Звичайно, деякі види цих вікон ще далекі від масового впровадження і перебувають лише на стадії експерименту. До таких, наприклад, відноситься комбінація дерева, металу і пластика.

Поки що для неї шукаються оптимальні рішення в конструкції. На завершення хотілося б коротко вказати критерії, важливі при виборі матеріалу, з якого надалі будуть виготовлені вікна.

Отже, керуватися слід: • Архітектурними міркуваннями; • Розмірами майбутніх вікон; • Розташуванням віконних прорізів. Слід підходити з точки зору зручного догляду за майбутніми вікнами; • Слід визначити, яким чином будуть відкриватися майбутні вікна; • Вікна повинні відповідати функціональному призначенню будівлі; • Фінансовими можливостями клієнта.

Comments are closed.