27 Апрель 2013

Вікна Суми

Реклама по теме Вікна Суми

Вікна Суми


ПВХ — це не натуральний продукт, однак, він пройшов усі тести на екологічність і має міжнародні сертифікати якості. Для того, що б довести нешкідливість цього матеріалу, Німеччина стала його використовувати для виготовлення трубопроводів питної води. Через 50 років було проведено вторинне дослідження людей, що вживали воду з цих труб.

Відхилень від норми не виявили. Тепер більшість німців без побоювання встановлюють вікна з ПВХ у себе вдома. Комісія Євросоюзу ще в 2005 році, дослідивши всі види вироблених профілів, заборонила використання домішок важких металів.

Металопластикові вікна ціни Суми

У більшості країн: Швейцарія, Данія, Австрія заборона на використання свинцю в промисловості узаконений ще з 1998 року. Якість самого профілю не погіршився і відповідає всім нормам.

Профілі ПВХ так само відносять до класу трудновозгораемих. При горінні вони майже не створюють диму і завдають шкоди здоров’ю менше, ніж будь спалахнула меблі. Встановивши пластикові вікна, Ви можете не турбуватися, що вони почнуть з часом виділяти токсичні речовини або ж викличуть алергію.

ПВХ — вважається одним із самих гігієнічних матеріалів. Його використовують для виготовлення тари для зберігання донорської крові, використовують в якості упаковки продуктів харчування і багато чого іншого.

Компанія Deceninck більше 70 років займається збором і переробкою профілю старих вікон. Продукцію цієї компанії рекомендується використовувати навіть у будівництві будинків для харчової промисловості й «ДК-хаусів» (будинки для астматиків та алергіків). Воронезький віконний завод є офіційним представником компанії Deceninck в Росії.

Ми маємо всі сертифікати якості і гігієнічності нашої продукції.

Comments are closed.