19 Апрель 2013

Вікна Широке

Реклама по теме Вікна Широке

Вікна Широке

Незважаючи на те, що пластикові вікна давно перестали бути рідкістю, а виробники постійно знижують ціни й роблять знижки, багатьох продовжують відлякувати високі розцінки. Виникає закономірне питання: чому ж вікна ПВХ стільки стоять? Постараємося коротко відповісти на нього. Перше, що впливає на формування цін, — виробництво.

Це високотехнологічний процес, що вимагає використання складного обладнання і спеціальних матеріалів. Для забезпечення відмінних експлуатаційних властивостей вікон використовуються сучасні матеріали (спеціальні полімери, особливе скло, герметики, і так далі).

Природно, самі по собі вони не дешеві. Виробникам доводиться витрачати чималі кошти, щоб отримати вироби високої якості, і це незмінно позначається на кінцевій ціні продукту.

Наступний фактор — витрати на монтаж. Пластикові вікна важливо не тільки провести, але і грамотно встановити.

Це досить складна технологія, яка передбачає використання спеціальних матеріалів. Монтаж вікон повинен обов’язково здійснювати професіонал з високою кваліфікацією.

Природно, справжні майстри хочуть адекватної компенсації за свої зусилля. Якщо компанія хоче створити хороший штат фахівців, вона змушена враховувати і ці витрати, формуючи політику ціноутворення. Кожна компанія, що виходить на ринок, хоче працювати не в збиток собі, а отримувати прибуток за свою діяльність.

Ось і виходить, що ціни на пластикові вікна порівняно великі. Втім, за якість гріх не заплатити, чи не так?

Comments are closed.