8 Апрель 2013

Вікна Сарни

Реклама по теме Вікна Сарни

Вікна Сарни

У сучасному будівництві до скла пред’являються найвищі вимоги. Основними показниками функціональності стекол і склопакетів є: звукоізоляція, теплозахист, естетичні функції. У своїй роботі ми використовуємо різні за своїми властивостями скловироби від провідного виробника Росії — Борського скляного заводу, а також фінське скло PILKINGTON. Для вас ми можемо виготовити склопакети різних форм: однокамерний або двокамерний, з протиударним або армованим склом, із заповненням камер інертним газом, застосуванням енергозберігаючого скла, з тонованим або візерунчастим склом.

Даємо Вам коротку характеристику та опис використовуваних стекол: Армоване — безпечне і пожежостійкість скло з металевою сіткою всередині. Триплекс — скло з декількох, склеєних між собою, спец. плівкою стекол.

Відрізняється високою міцністю. Ефективно знижує звуковий рівень шуму. Часто застосовується для запобігання вандальних дій. Тоноване скло із зміненим кольором поверхні.

При його установці проглядаються тільки контури. Кольори — бронза або сіре.

Рефлекторне — скло з ефектом дзеркального відображення. До скло — (енергозберігаюче) скло з нанесеним на його поверхню низькоемісійним оптичним покриттям. Перешкоджає витоку тепла з приміщення (значно підвищує коефіцієнт опору теплопередачі).

Піскоструминне — скло з матовим покриттям оброблене спеціальним складом. Для додання неповторності вашому вікна ми пропонуємо вам установку усередині склопакета розкладок різних кольорів і форм, або фальшпереплетіння.

Comments are closed.