23 Апрель 2013

Вікна одеса

Реклама по теме Вікна одеса

Вікна одеса


Концерн МАСО з Австрії, який є лідером з виготовлення фурнітури для вікон, запустив ще одну виробничу потужність в місті Калуга. Завод називається ТОВ «МАКО Фурнітура». Він відкрився 27 травня поточного року, його спеціалізація пов’язана з виробництвом поворотно-відкатних та поворотних віконних механізмів.

Цікавий той факт, що всього лише кілька років тому замість заводу на цій території знаходилися просто землі. А про те, як закладався перший камінь у фундамент нових виробництв, нагадує лише прохолодний вітер. Це було ще в жовтні 2007 року.

Тепер на території колись безлюдного пустиря побудований завод, який оснащений самої останньої технікою і спеціалізується на випуску фурнітури для пластикових вікон. Подія важливо і тим, що завод, який сам по собі є четвертим філією МАКО, став першим підрозділом, який зведено не на австрійській території.

У ході церемонії відкриття заводу була відзначена важливість відкриття нового заводу не тільки для самого концерну з Австрії, але й для Калузької області в цілому. Основним завданням нового підприємства є підтримання відомого на весь світ якості австрійської продукції.

МАКО на російському ринку віконної фурнітури є лідером. Незважаючи на той факт, що завод відкрився не так давно, компанія МАКО на російському ринку відома вже дванадцять років.

Нове виробництво не є відокремленим підрозділом, а стане частиною дружної родини корпорації МАКО, що складається з підприємств і компаній, в яких давно склалися свої традиції, технологічні школи. У них є і широкий асортимент продукції, що випускається — віконна фурнітура, поворотні, відкидні і дверні механізми. Керівники австрійського концерну сподіваються, що запущений в Калузі завод тільки зміцнить позиції австрійського концерну на російському ринку.

Comments are closed.