25 Апрель 2013

Вікна Мукачево

Реклама по теме Вікна Мукачево

Вікна Мукачево


Монтаж вікон — завершальний етап роботи над кожним проектом. Від якості його виконання багато залежить, тому до нього треба підійти відповідально. Від вас як від замовника, звичайно, багато чого не потрібно — всі роботи виконають фахівці. Однак, перевірити якість роботи і прийняти рішення про те, як буде монтуватися вікно, повинні саме ви. Є три технології монтажу пластикових вікон: Ближче до фасаду будівлі (зовнішньої площини несучої стіни).

При такому монтажі виходить широке підвіконня, і віконний отвір гарно виглядає зовні. Однак, з точки зору фізики це не самий прийнятне рішення: ізотерма може вийти на укіс, коробку або стулку.

Металопластикові вікна Мукачево ціни

Ближче до внутрішньої частини стіни. Цей метод застосовується рідко, тому що, по-перше, виходить дуже вузький підвіконня; по-друге, широкий зливний козирок буде збирати опале листя і бруд восени, сніг — взимку.

Близько до середини стіни. Такий монтаж вважається оптимальним, тому що дозволяє і облаштувати досить широке підвіконня, і дотримати всі технологічні норми. Обов’язково уточніть, яким способом будуть монтувати ваші вікна.

Пластикові вікна ціни Мукачево

Якщо у вас є свої вподобання, їх потрібно озвучити заздалегідь. Перевірити тільки що встановлене вікно досить просто: переконайтеся, що ніде не залишилося тріщин, що всі поверхні акуратні і без пошкоджень. У холодну пору року ви можете перевірити, чи немає протягу, провівши рукою по периметру вікна.

Ціна металопластикових вікон Мукачево

Також при низькій температурі ви зможете відразу переконатися, що між стеклами не утворюється конденсат. Навіть така проста перевірка дозволить вам скласти думку про якість монтажу.

Comments are closed.