25 Апрель 2013

Вікна Миргород

Реклама по теме Вікна Миргород

Вікна Миргород

Вікна ПВХ не вимагають якогось спеціального догляду. Їм достатньо приділяти зовсім трохи уваги і вони будуть прекрасно служити вам протягом довгого часу. Є кілька простих правил.

Щорічно потрібно проводити наступні роботи по профілактиці: всю фурнітуру вікон ПВХ необхідно змащувати маслом; необхідно оглядати ущільнюючі прокладки вікна ПВХ на предмет їх пошкодження, звертаючи увагу і на ущільнення скління. (Пошкоджені прокладки необхідно замінювати); перевіряти отвори водовідводу вікна ПВХ (дренажні отвори) і прочищати, якщо це необхідно. оглядати зовнішню поверхню пластикових вікон і при необхідності її очищати.

Очищення віконних профілів з ПВХ Профілі із ПВХ без праці миються, тому що мають гладку поверхню. При митті можна використовувати самі звичайні засоби, а також теплу воду. Єдине виключення — порошкові і шліфуючі засоби, які можуть пошкодити гладку поверхню.

Ті забруднення, які з’явилися в процесі виробництва — мастило від приладу, маркування кульковою ручкою, олівцем, також легко змиваються звичайними засобами. Але тут виключено застосування бензину і нітросоставов. У разі появи якихось особливих проблем, пов’язаних з чищенням вікон, краще всього звернутися за консультацією до виробників даного профілю.

Наша компанія радить застосовувати для догляду за вікнами ПВХ набір НТ TROPLAST AG, що містить все необхідне. Його завжди можна знайти в продажу в центральному офісі компанії або отримати в якості презенту на акції або святі.

Comments are closed.