5 Май 2013

Вікна металопластикові Київ

Реклама по теме Вікна металопластикові Київ

Вікна металопластикові київ


Складовими склопакета є два і більше скла, дистанційна рамка з осушувачем і деякі інші допоміжні матеріали для виготовлення. На термін і якість експлуатації готового виробу впливає як матеріал, з якого виготовлений склопакет, так і його якісна герметизація. Скла, використовувані у виробництві склопакетів, можуть бути різних типів — все залежить від вимог, що надаються до конкретного виробу і його функцій.

Купить металопластикові вікна в Києві

Різні вимоги пред’являються до характеристик скла при виготовленні селективних або сонцезахисних стекол. Занадто економити при встановленні нових вікон не слід — найдешевший варіант може надати згодом найдорожчим через подальшої заміни в зв’язку з запотіванням, промерзанням або навіть ефектом протягу. Для дистанційних рамок зазвичай застосовується алюміній і оцинкована сталь або пластмаса.

Усередині такої рамки знаходиться осушувач, який вбирає навіть найменшу кількість вологи потрапляє в простір між стеклами. Осушувачі не дозволяють волозі накопичувати між стеклами, оскільки мають безліч пір на своїй поверхні, а вони по діаметру більше ніж атоми або молекули газів, що дозволяє їм дифундувати в пори і абсорбуватися. Застосування герметиків у виробництві склопакетів забезпечує їх міцність і перешкоджає проникненню води в простір між стеклами, що в подальшому впливає на довговічність вікон.

Спеціальні гази застосовують для заповнення простору між стеклами. Інертними газами або їх сумішшю замінюють повітря, що знаходиться між склом з метою поліпшення тепло і звукоізоляції склопакета. Найбільш часто використовується аргон і криптон, які отримують шляхом відділення їх від зрідженого атмосферного повітря.

Криптон — більш дорогий газ і застосовується рідше, хоча він краще підвищує теплоізоляційні можливості склопакетів.

Comments are closed.