15 Апрель 2013

Вікна металопластикові київ ціни

Реклама по теме Вікна металопластикові київ ціни

Вікна металопластикові київ ціни


АКСЕСУАРИ До них відносяться підвіконня, відливи, укоси, москітні сітки, декоративні розкладки і фальшпланки. Як правило, серйозні фірми пропонують всі перераховані аксесуари, причому не в одному і не в двох варіантах. Тому необхідності купувати щось заздалегідь або відправлятися в «вільний пошук», скажімо, фальшпланки, на будівельний ринок немає.

При заміні вікна цілком логічно встановити підвіконня, оптимально відповідний до «обновці». В порівнянні з дерев’яним, бетонним або кам’яним попередником він володіє рядом переваг (стійкість до подряпин, впливу вологи, нагрітих предметів, побутових чистячих засобів, простота догляду).

Не завадять і оцинковані або алюмінієві відливи, призначені для відводу води, які монтуються на вікна зовні. Їх стандартна ширина: 90,130,150,180,225,280,320 і 360 мм. Наступний етап — оформлення укосів.

Є кілька варіантів: ніздрюватий листовий пластик, сендвіч-панелі (два твердих ПВХ — листа товщиною 1,5 мм, між якими знаходиться пінополіуретанової наповнення), вологостійкий гіпсокартон. Вважається, що відкоси виконані з сендвіч-панелей, мають більш високими тепло-і звукоізоляційні властивості. Також до їх переваг відносять тривалий термін служби і високий ступінь пароізоляції.

Протимоскітні сітки захищають приміщення від комах і тополиного пуху. Вони являють собою алюмінієву рамку (каркас), на яку натягнута сітка.

Від корозії каркас захищає лакофарбове покриття, довговічність ж всього виробу забезпечує армоване, виготовлене з полімерів полотно сітки. Стаціонарні москітні сітки кріпляться на вікно за допомогою спеціальних кронштейнів. Вони не вимагають особливого догляду і легко демонтуються на зиму.

Поворотні конструкції (москітні двері) при необхідності можуть відкриватися.

Comments are closed.