26 Апрель 2013

Вікна Ковель

Реклама по теме Вікна Ковель

Вікна Ковель


Дуже стара замазка на вікнах деколи так твердне, що буває важко відокремити її, не пошкодивши раму при заміні скла. Найпростіший спосіб зробити стару, затверділу мастику на вікнах податливою — нагріти її. Для цього годиться паяльна лампа. Потрібно так відрегулювати сопло, щоб отримати вузький пучок полум’я. Замазку по мірі розм’якшення видаляйте старої стамескою. Цей же спосіб підходить для повного видалення застарілих нашарувань масляної фарби перед тим, як загрунтувати і пофарбувати рами і підвіконня заново.

Якщо віконна замазка всохла і відокремилася від скла, але зберегла міцність, можна і не заміняти її. Однак необхідно вжити заходів, щоб волога, що стікає по склу, не потрапляла під замазку. Від цього може згнити деревина рами. Тонким пензликом запустите масляну фарбу у всі тріщинки, щоб не залишилося ні однієї щілини.

Або розведіть трохи свіжої замазки, рідшою, ніж звичайно, і втріть «її шпателем у поділи і тріщини. Коли все висохне, накладете свіжий шар фарби, злегка захоплюючи і краєчок скла, щоб якнайкраще загерметизувати стик.

Щоб, забарвлюючи віконні рами і палітурки, не забруднити скло, прикривайте його шматочком картону. Правда, при роботі доводиться тримати в одній руці пензель, а в інший банку з фарбою.

Для картону знадобилася б третя рука. Щоб працювати було зручно, на цей час можна приклеїти до скла клейстером або милом смужки паперу або тканини.

Плями на склі від засохлих білил зіскоблювати лезом безпечної бритви, сліди свіжої фарби видаляють скипидаром.

Comments are closed.