21 Апрель 2013

Вікна Конотоп

Реклама по теме Вікна Конотоп

Вікна Конотоп


Як і будь-яке виробництво, виготовлення пластикових вікон починається з замірів. Для точного вимірювання віконної ніші до замовника відправляється спеціальний співробітник фірми, що виробляє всі необхідні заміри. При цьому враховуються всі нюанси виготовлення і установки майбутнього вікна. Замовник визначає, в який бік буде відкриватися вікно, підбирає колір і стиль, а так само систему відкривання.

Після проведення процедури заміри, покупець визначається з виробником елементів вікна, таких як ПВХ-профілі, фурнітура, склопакет. Вся отримана від покупця інформація відправляється для комп’ютерної обробки в офіс фірми. За допомогою комп’ютерної моделі виходять оптимальні результати вимірювань, креслення і навіть вартість изготавливаемого вікна.

Якщо покупця все влаштовує починається процедура виготовлення. Тривалість процесу виготовлення і, відповідно, часу очікування замовника залежить від складності замовлення.

Складність же залежить від зовнішнього вигляду і покриття ПВХ-профілю, кількістю стекол, ступенем теплоізоляції і звукоізоляційними якостями. Разом з тим, фахівці здійснюють підбір фурнітури.

Цей процес здійснюється з оглядкою на вагу вікна та індивідуальні побажання покупця. По завершенні цього етапу починається збірка.

Цей процес є не найскладнішим і, як правило, не повинен займати багато часу. Зібране вікно встановлюється прямо на місці. Важливо звернути увагу, що погодні умови не роблять впливу на якість установки.

Вікна з ПВХ-профілю встановлюють в будь-яку погоду, навіть у сильні морози, проливні дощі або в палючу спеку.

Comments are closed.