7 Апрель 2013

Вікна Коломия

Реклама по теме Вікна Коломия

Вікна Коломия


У минулому році група компаній «Проплекс» провела опитування серед компаній-виробників металопластикових вікон. За результатами даної акції стало очевидно, що попит споживачів на вікна, що володіють підвищеним коефіцієнтом заощадження енергії, зріс майже в півтора рази. У цьому році, як оцінюють фахівці групи компаній «Проплекс», продажі енергозберігаючих вікон зростуть відсотків на п’ятнадцять. Експерти відзначають, що на інтерес споживачів дуже великий вплив робить роз’яснювальна робота, яка проводиться грамотно і на державному рівні.

Вікна Коломия ціна

Найяскравішим підтвердженням усього цього став прийнятий в 2009 році закон «Про енергозбереження і про підвищення енергетичної ефективності». В рамках цього закону стала активною установка приладів з обліку тепла, тому повсюдними стали системи з обліку і контролю витрати енергії.

Згідно з цим законом, до 2012 року весь житловий фонд повинен бути укомплектований і обладнаний лічильниками тепла. Громадяни нашої країни серйозно поставилися до вирішення проблеми заощадження енергії.

Адже ресурси у величезній кількості витрачаються просто даремно, щоб обігріти міські вулиці, оскільки неутеплені вікна пропускають тепло на вулиці. Це відзначив Лев Мінуллін, який є заступником комерційного директора компанії «Проплекс».

Він прокоментував також, що завдяки заміні вікон можна істотно знизити втрати тепла, що набагато зменшить комунальні платежі відсотків на 25-30. За результатами опитування, проведеного ВЦИОМ, в списку пріоритетів російських громадян в цьому році залишається установка вікон, що дозволяють зберегти енергію. Близько дванадцяти відсотків економічно активних громадян нашої країни планують замінити застарілі віконні балки на металопластикові.

Comments are closed.