6 Апрель 2013

Вікна Київська область

Реклама по теме Вікна Київська область

Вікна Київська область


Спеціальне покриття не перешкоджає проходженню світла, і не не спотворює передачу кольору. Освітлення в приміщення залишається таким же, як і при звичайному склі. Однак, десятикратне покриття з іонами срібла створює легкий дзеркальний ефект і ховає Вас від сторонніх очей.

Ви можете не переживати за свої меблі. ClimaGuard Solar врятує улюблені шафа від вигорання. Кімнатні рослини так само комфортно будуть себе відчувати: не згорять від палючого сонця і не замерзнуть взимку.

Завдяки цьому склопакету Ви зможете розводити у себе декоративні тропічні квіти і навіть завести екзотичну тварину, не побоюючись, що воно не перенесе російської зими або захворіє від протягу. Мультифункціональний склопакет заощадить Ваші заощадження.

Посудіть самі: ціна такого чудо вікна не на багато дорожче, ніж СП з енергозберігаючим покриттям. При виборі кондиціонера виникає тисяча питань: потрібно вирахувати квадратуру кімнати, дізнатися потужність агрегату, підібрати фірму і багато іншого.

До того ж саме обслуговування теж обійдеться Вам в копієчку: ремонт кондиціонера, догляд, оплата енергії … За ClimaGuard Solar Ви платите один раз. А догляд полягає в тому, що б раз на тиждень змахнути ганчіркою пил з підвіконня. Вікно майбутнього окупається всього за пару років.

Повірте, це хороші інвестиції для вашої родини. Воронезький віконний завод пропонує Вам усі останні новинки в цій області.

Гроші легко викинути на вітер через старе вікно і не практичний склопакет.

Comments are closed.