9 Апрель 2013

Вікна Київ

Реклама по теме Вікна Київ

Вікна київ


Навісні петлі настрочити на лицьову сторону полотнища штор уздовж верхніх країв, інтервал між петлями повинен бути 15-20 см з виворітного боку петлі пришити потайними стібками. Повісити готову штору на карниз. Внизу штору зав’язати великим декоративним вузлом. Взяти відрізок монтажної стрічки, рівний ширині штори плюс по 2 см з двох сторін на подгибку.

Розмістити стрічку по верхньому краю штори з лицьового боку, відступивши від краю 1 см і залишаючи по боках по 2 см припуску. Прітачать стрічку по верхньому краю. Припуски стрічки підігнути, стрічку відвернути і приколоти до виворітної сторони, і прітачать.

При створенні моделей для аркового вікна особливу увагу треба приділяти вимірами, вони повинні бути дуже точними. Краще використовувати шаблон арки в натуральну величину. Арочне вікно можна оформити і прямим карнизом.

Можна використовувати класичні ламбрекени. Добре виглядають на арочних вікнах французькі, австрійські штори. Якщо використовують звичайну тюль, то застосовують одну з видів монтажної стрічки.

Тут можливо використовувати обробку бахромою, тасьмою, декоративними шнурами з китицями. В оформленні арочного вікна можна проявити свою фантазію та творчі здібності. Модель 10 Особлива чарівність додадуть арочному вікна поперечні драпірування і каскадні складки, виконані з контрастної тканини.

Необхідні матеріали: велюр двох кольорів, нитки двох кольорів, фігурний карниз. Основні деталі: 1. Полотно штори — 2 деталі.

2. Горизонтальна драпіровка — 2 деталі. 3. Подвійний каскад — 1 деталь.

4. Одинарний каскад — 2 деталі. Опис роботи.

Вікна Київ, купити Вікна в Києві

На цю модель знадобляться два види тканини: однакові за фактурою, але різні по колірній гамі. З основної тканини викроюються два полотнища нижніх штор.

Ширина одного полотна дорівнює ширині віконного отвору, а довжина дорівнює від верхньої точки арки до підлоги плюс ще 10 см. Обробити полотнища штор по периметру швом вподгібку: зріз підгинають на виворітну сторону спочатку на 1,5 см, а потім ще раз відгинають на виворітну сторону , роблячи відстрочку на відстані 0,2-0,3 см від згину. Горизонтальні драпірування краще викроїти по косому напрямку, для того, щоб краще лежали складки. Для однієї драпірування потрібно тканини по ширині 1,5 м, а довжина буде залежати від того, наскільки пишну драпіровку ви будете робити.

Звичайно для виконання однієї горизонтальної драпірування йде 1,5 м тканини при ширині 2,8-3,0 м. Верхній і нижній край горизонтальної драпірування обробити швом вподгібку. Якщо тканина не сипуча, то можна обмітати попередньо зріз, а потім відвернути припуск шва на виворітну сторону і відстрочити. Можна зафіксувати подгибку клейовий павутинкою або вручну потайним швом.

Верхній край драпірування закріпити на карнизі таким чином, щоб з обох боків залишалося по 30-40 см вільної тканини. Потім, починаючи з нижнього кута, зібрати тканину в рівномірні складки і закріпити їх з обох боків. Аналогічно виконати і другу горизонтальну драпіровку.

Середину драпіровок буде прикривати подвійний каскад, виконаний з контрастної тканини. Ширину і довжину каскаду в готовому вигляді ви можете вибрати самостійно за вашим бажанням, тканини по ширині йде в 3 рази більше, ніж у готовому вигляді.

Ширина складок повинна бути однаковою. На ділянку вироби, який буде виконано в складку, потрібно в три рази більше тканини. Зустрічні складки виконують як однаковими по глибині, так і різними.

При закладанні складок тканину необхідно пропарити через вологий проутюжільнік. Тонкі і ковзаючі тканини можна ущільнити за допомогою слабкого розчину оцту. Перш ніж виконувати складки, необхідно виконати подгибку: зріз підгинають на виворітну сторону спочатку на 0,5 см, а потім ще раз відгинають на виворітну сторону на 1 см, роблячи відстрочку на відстані 0,2 — 0,3 см від згину.

Якщо мало досвіду, то необхідно опрацьовувати всі дії на шаблоні з паперу. Складки легко закладати за допомогою картонного шаблону.

Для односторонніх складок досить заготовити один шаблон, а складки закладати послідовно, переміщаючи шаблон. Для шаблону беруть аркуш ватману шириною, рівній потроєною глибині задуманої складки (наприклад: при глибині складки 5 см, ширина шаблону буде 15 см.) На відстані, рівному подвійній глибині складки (5 см помножити на 2), позначають згин.

Зібрати верхню частину гардини, обробити притачной планкою. Планку викроїти по довжині фігурного карниза плюс по 2,5 см для обробки бічних швів.

По ширині для планки треба взяти тканини, що дорівнює діаметру карниза плюс ще 5 см на обробку. Планку скласти уздовж навпіл лицьовою стороною всередину і приутюжить. Обробити кінці планки: підвернувши на 2,5 см, відстрочити в край.

Планку покласти лицьовою стороною на лицьову сторону горизонтальних драпіровок, прітачать шириною шва 1,5 см. Потім відігнути на виворітну сторону, край підвернути на 1,5 см і підшити потайними стібками. Щоб надати шторам завершеність, можна застосувати різні аксесуари: можна використовувати стрічку з контрастної тканини з використанням односторонніх каскадів.

Модель 11 Ця модель дуже проста у виконанні, проте її простота надає вишуканість вашого інтер’єру в мінімалістському стилі. Необхідні матеріали: шовкова тканина, оксамит або велюр, нитки, відповідні за кольором, прямий карниз, шнур. Основні деталі: незбиране полотнище для гардини.

Опис роботи. Довжина тканини залежить від ширини віконного отвору і висоти вікна. Для створення горизонтальної драпірування потрібно виміряти висоту вікна від карниза до підвіконня, збільшити її в два рази, додати ширину карниза.

Обробити всі гардинное полотно по периметру швом вподгібку. З одного кінця виконати елемент «БУФ», або «єпископський рукав».

Для цього з виворітного боку на 30 см нижче рівня «буфа» пристрочите кулиску шириною 1,5 см. За допомогою шпильки просмикнути шнурок в кулиску і стягти його, зв’язавши кінці шнура між собою. Зробити «БУФ» і прикріпити його з виворітного боку до внутрішніх складкам.

Вікна Київ. Зведений кінець полотна перекинути через карниз, красиво його драпіруя. Модель 12 Ця модель призначена для вікна з арочним верхи. Декором для неї служать достаток драпірування і квіти, що додає цій моделі парадність і пишність, так характерні для стилю бароко.

Необхідні матеріали: прозора тканина, нитки. Основні деталі: 1. Полотно штори — 2 деталі. 2. Драпіровка — 1 деталь.

Опис роботи. Драпіровку обробити з одного боку швом вподгібку, а з іншого боку і по бічних зрізом можна прикрасити бахромою, китицями, обтачкой з атласної тканини і т.д. Обробити один зріз полотна обтачкой з контрастної тканини. Для обтачку викроїти смуги по косій нитці шириною 4,5 см. Смужки для обтачку з’єднують між собою під кутом 45 градусів, склавши лицьовими сторонами.

Ширина шва 0,5 см, потім шви разутюжіть, куточки обрізати врівень з смужкою. Готову обтачку лицьовою стороною прикласти до вивороту оборки, вирівняти зрізи і прострочити на відстані 0,7 см від краю. Потім обтачку відвернути на лицьову сторону оборки, вимітати край і приутюжить.

Підігнути необроблений край обтачку на 1 см і прітачать в край. Драпіровку зібрати посередині, прикріпити до полукруглом карнизу і два інших кінця — з боків карниза, драпіруя при цьому тканину. Місця кріплення драпірування до карниза прикрасити декоративними трояндами.

Обидва полотна штор також обробити швом вподгібку, прикрашаючи за бажанням одну сторону небудь декором. Готові штори зібрати і прикріпити з боків також за допомогою квітів.

Виготовлення квітів: для цього треба викроїти смугу по косій нитці шириною 8-10 см, довжиною 40-50 см. Скласти смугу навпіл, виворітною стороною всередину. Вручну зібрати нижній край, закручуючи при цьому стрічку і надаючи їй форму троянди.

Модель 13 Мінімалізм — головний девіз цієї моделі. Дана модель проста у виконанні і не завдасть вам клопоту, тим не менш вона елегантна і прикрасить вікно арочного типу. Необхідні матеріали: прозора тканина, краще взяти органзу двох кольорів, нитки, відповідні для шиття.

Основні деталі: 1. Драпіровка — 2 деталі з контрастної тканини. Опис роботи. Для виконання даної моделі буде потрібно два полотна контрастної тканини.

Довжина залежатиме від висоти вікна і ширини. Треба взяти дві довжини і дві ширини карниза.

Обробити полотна по периметру швом вподгібку. Модель 14 Ця модель легка і витончена.

Драпіровка та каскади, виконані з контрастної тканини, додадуть цієї моделі загадковість. Необхідні матеріали: тканина, краще взяти тканину двох квітів, нитки, відповідні для шиття.

Основні деталі: 1. Полотно штори — 2 деталі. 2. Драпіровка з контрастної тканини — 1 деталь.

Опис роботи: Два полотна штор обробити по периметру швом вподгібку, прикріпити до фігурного карниза. Кінці штор задрапірувати за допомогою шнура або стрічки.

Тканина для верхнього драпірування обробити швом вподгібку, використовуючи подвійну подгибку — зріз підгинають на виворітну сторону спочатку на 0, см, а потім ще раз відгинають на виворітну сторону, роблячи відстрочку на відстані 0,2-0,3 см від згину, шви приутюжить. Оброблене полотно потім задрапірувати по карнизу. Тканини для цієї драпіровки потрібно взяти в три рази більше ширини карниза.

Модель 15 Модель призначена для вузького арочного вікна, нижня частина виконана в техніці «хвиля». Верхня частина оформлена фігурної оборкою і подвійним каскадом, створюючи атмосферу загадковості.

Необхідні матеріали: для нижньої гардини підійде прозора тканина, така як органза або шифон, для верхньої — шовкова тканина дамассе або крепи, нитки, відповідні за кольором, монтажна стрічка. Основні деталі: 1. Фігурна оборка — 1 деталь.

2. Подвійний каскад — 1 деталь. 3. Нижнє полотно штори — 1 деталь.

Опис роботи. Щоб правильно розрахувати витрати тканини, необхідно визначити ширину вікна і виміряти довжину штанги. Ширина полотна штор дорівнює довжині штанги плюс 1/3 довжини штанги для легких фалд плюс припуски по бічних швах по 2,5 см. Довжина полотна дорівнює довжині від штанги до підлоги плюс припуски по верхньому і нижньому зрізу по 2 см. Обробити нижню штору по периметру швом вподгібку, використовуючи подвійну подгибку — зріз підгинають на виворітну сторону спочатку на 0,5 см, а потім ще раз відгинають на виворітну сторону, роблячи відстрочку на відстані 0,2-0,3 см від згину, шви приутюживают .

Всю ширину штори розділити на 3 рівних ділянки. З виворітного боку прострочити шліци від нижнього краю штори до верхнього краю штори. Потім за допомогою шпильки простягнути шнури в шліци.

Верхні кінці шнурів закріпити з виворітного боку, а нижні стягти і зав’язати. Середину драпіровок буде прикривати подвійний каскад, виконаний з контрастної тканини. Ширину і довжину каскаду в готовому вигляді ви можете вибрати самостійно за вашим бажанням, тканини по ширині йде в 3 рази більше, ніж у готовому вигляді.

Необхідно обробити спочатку нижній край подвійного каскаду вузької подгибкой, а потім закласти складки і приутюжить. Викрито фігурну оборку: довжина оборки в два рази більше ширини вікна.

Ширину беремо довільну, за бажанням, враховуючи, що нижній край оборки довше, ніж середня частина. Обробити бічні і нижній зріз оборки швом вподгібку: зріз підгинають на виворітну сторону спочатку на 0,5 см, а потім ще раз на 0,7 см відгинають на виворітну сторону, роблячи відстрочку на відстані 0,2-0,3 см від згину, шви приутюживают. По верхньому зрізу оборки виконати двома машинними строчками збірку.

З’єднати оборку з нижнім полотном штори, розмістивши по середині оборки подвійний каскад. Обробити верхній край штори.

Для цього треба викроїти планку для карниза по косій тканини. Планку викроїти по довжині фігурного карниза плюс по 2,5 см для обробки бічних швів. По ширині для планки треба взяти тканини, що дорівнює діаметру карниза плюс ще 5 см на обробку.

Планку скласти уздовж навпіл лицьовою стороною всередину і приутюжить. Обробити кінці планки: підвернувши на 2,5 см, відстрочити в край. Планку покласти лицьовою стороною на лицьову сторону горизонтальних драпіровок, прітачать швом шириною 1,5 см, потім відігнути на виворітну сторону, край підвернути на 1,5 см і підшити потайними стібками.

Модель 16 Рясна горизонтальна драпірування, прикрашена декоративними шнурами з китицями. Бічні драпірування зібрані в пучки і перев’язані також декоративними шнурами — все це робить модель для аркового вікна вишуканою і нарядною.

Необхідні матеріали: шовкова тканина двох кольорів, нитки двох кольорів, що підходять за кольором, декоративні кисті, фігурний карниз. Основні деталі: 1. Горизонтальна драпіровка — 3 деталі.

2. Основне полотно штори — 2 деталі. Опис роботи: На одну горизонтальну драпіровку піде 1,5 х 1,5 м тканини. Цей квадрат скласти навпіл по діагоналі, це буде середина драпірування.

Від діагоналі в бік відкласти 30 см (це середня частина драпірування). По довжині сторін відкласти відстань, необхідне для створення складок: 7x3x5 = 105 см, де 7 х 3 — це витрата тканини на одну складку (7 см — ширина складки); 5 — це кількість байтових складок. Розгорнувши деталь горизонтальній драпірування, починаємо укладати складки, так, щоб у готовому вигляді довжина драпірування склала 130 см. Залежно від висоти вікна можна коректувати нижню частину драпірування.

Якщо потрібно підняти нижню частину, то необхідно підтягнути крайні складки драпірування вгору. Не поспішайте кроїти відразу на основній тканині, спробуйте виконати спочатку на зразку, потренуйтеся. Дві горизонтальні драпірування виконати з тканини більш темного кольору, а середню частину — з тканини світлого кольору.

Обробка деталей. Нижній край горизонтальної драпірування обмітати на оверлок і, підвернувши на виворітну сторону на 0,7 см, прострочити на відстані 0,5 см від краю згину. Шов приутюжить.

Якщо тканина сипуча, то краще виконати подвійну подгибку: підвернувши спочатку на 0,5 см, а потім на 1 см. Розрахунок нижнього полотна штори: виміряти відстань від карниза до підлоги. Додати 5 см на нижню подгибку і для більшого ефекту додати ще 20 см, щоб край штори стелився по підлозі.

По ширині потрібно взяти тканини в два рази більше бажаної ширини штори, чим ширше, тим краще і пишніше буде виглядати напуск. Обробити по периметру полотно штори швом вподгіб-ку: по низу, підвернувши спочатку на 1,5 см, а потім на 3,5 см, прострочити на 0,2 см від краю, шов приутюжить. Виконати бокові шви: підвернувши спочатку на 0,7 см, а потім на 1,5 см. Обробити верхній край штори за допомогою монтажної стрічки.

Взяти відрізок монтажної стрічки, рівний ширині штори плюс по 2 см з двох сторін на подгибку. Розмістити стрічку по верхньому краю штори з лицьового боку, відступивши від краю 1 см і залишаючи по боках по 2 см припуску. Прітачать стрічку по верхньому краю.

Припуски стрічки підігнути, стрічку відвернути і приколоти до виворітної сторони, і прітачать. Стягнути шнурами штору до потрібної ширини. Повісити нижні штори, зібрати їх в пучки за допомогою декоративних шнурів.

Модель 17 Ця модель підійде для вітальні з вузькими арочними вікнами. Пишна верхня оборка дуже добре виглядає з завзятими хвостиками бічних штор.

Необхідні матеріали: легка напівпрозора тканина, нитки, фігурний карниз. Основні деталі: 1. Фігурна оборка — 1 деталь.

2. Нижнє полотно штори — 2 деталі. Опис роботи.

Викрито фігурну оборку: довжина оборки в два рази більше ширини вікна. Ширину беремо довільну за бажанням, враховуючи, що нижній край оборки довше, ніж середня частина.

Обробити бічні і нижній зріз оборки швом вподгібку: по низу підвернувши спочатку на 0,5 см, а потім на 0,5 см, прострочити на 0,2 см від краю, шов приутюжить. По верхньому зрізу оборки виконати двома машинними строчками збірку.

Розрахунок нижнього полотна штори: виміряти відстань від карниза до підлоги. Додати 5 см на нижню подгибку і для більшого ефекту додати ще 20 см, щоб край штори стелився по підлозі. По ширині потрібно взяти тканини в два рази більше бажаної ширини штори, чим ширше, тим краще і пишніше буде виглядати напуск.

Обробити по периметру полотно штори швом вподгіб-ку: по низу, підвернувши спочатку на 1,5 см, а потім на 3,5 см, прострочити на 0,2 см від краю, шов приутюжить. Виконати бокові шви: підвернувши спочатку на 0,7 см, а потім на 1,5 см. Обробити верхній край штори за допомогою монтажної стрічки. Взяти відрізок монтажної стрічки, рівний ширині штори плюс по 2 см з двох сторін на подгибку.

Розмістити стрічку по верхньому краю штори з лицьового боку, відступивши від краю 1 см і залишаючи по боках по 2 см припуску. Прітачать стрічку по верхньому краю.

Припуски стрічки підігнути, стрічку відвернути і приколоти до виворітної сторони, і прітачать. Стягнути шнурами штору до потрібної ширини. Повісити нижні штори, зібрати їх в пучки за допомогою декоративних стрічок.

Модель 18 Оригінальне рішення для арочного вікна з використанням напівпрозорих тканин двох кольорів. Верхня штора підхоплена за допомогою декоративного шнура, відкриваючи гарний вид з вікна.

Необхідні матеріали: нейлон, капрон або яка-небудь інша напівпрозора тканина, нитки двох кольорів, що підходять за кольором, декоративний шнур, монтажна стрічка. Основні деталі: 1. Верхнє полотно штори — 1 деталь. 2. Нижнє полотно штори — 1 деталь.

Опис роботи. Викрито верхнє полотно штори: довжина дорівнює довжині від верхньої частини карниза до підлоги плюс 7 см на обробку швів. Ширину беремо в два рази ширше, ніж ширина вікна.

Обробити бічні і нижній зріз штори швом вподгібку. По верхньому зрізу підвернути спочатку на 1,5 см, а потім на 5 см, замітати.

Купити Вікна в Києві, Відтермінувати, Одягти верхню штору на круглий карниз, одночасно створюючи збірку.

Comments are closed.