4 Май 2013

Вікна Калуш

Реклама по теме Вікна Калуш

Вікна Калуш


Сучасні вікна з пластикового профілю практично не вимагають ніякого спеціального догляду, винятком може бути лише захист від механічних впливів. У будь-якому випадку, для збільшення терміну експлуатації рекомендується дотримуватися певних правил догляду за вікнами. Час від часу необхідно проводити самостійне обслуговування віконних конструкцій: 1. Змащувати рухомі елементи фурнітури засобами без вмісту смоли. 2. Очищати водовідвідні отвори профілів від бруду.

3. Оглядати й очищати (по потребі) гумові ущільнювачі. 4. Промивати москітну сітку теплим мильним розчином не рідше одного разу на рік. Знімати москітну сітку з метою продовження терміну експлуатації на зимовий період.

Захисну плівку з внутрішньої та зовнішньої сторони вікна рекомендуємо видалити протягом 10-ти днів після закінчення монтажних робіт, так як речовина, що клеїть захисної плівки схильне зовнішньому впливу атмосферних опадів і сонячного випромінювання, результатом якого може бути після закінчення тривалого часу скрутне видалення плівки з віконної конструкції . Догляд за профілем з ПВХ, склопакетом, ущільнювачами Очищення профілю Самое відмітна якість віконного профілю з ПВХ в плані очищення — це те, що він дуже легко миється, але не всі засоби при цьому можна використовувати.

Необхідно уникати застосування абразивних чистячих засобів, що дряпають і шліфуються пластикову поверхню, від чого вона може стати шорсткою; а також засобів, що містять кислоти, ацетон, бензин або розчинники, їх використання може також пошкодити поверхню. Крім цього, по-перше, можуть бути розчинені речовини, що стабілізують поверхню, по-друге, речовини, що оберігають її від проникнення випромінювання, що спричиняють за собою появу стійких змін кольору і пошкодження поверхні. Для очищення віконних профілів рекомендується використовувати очищувачі, спеціально призначені для цього, — їх завжди поставляють фірми-виробники вікон, а також засоби, що розводяться водою, які повсякденно застосовуються в побуті для миття посуду.

Використання зазначених коштів дозволить значно збільшити термін служби профілю з ПВХ. Очищення стекол Щоб уникнути пошкодження поверхні пластикового склопакету ні в якому разі не рекомендується для очищення стекол користуватися твердими або гострими предметами. Видаляти забруднення необхідно за допомогою спеціальних засобів, що не містять у своєму складі розчинник, їдкий луг або інші агресивні компоненти. Кожен магазин госптоварів має в своєму асортименті широкий вибір таких засобів для чищення.

Мити внутрішню поверхню стекол склопакета немає необхідності, оскільки вони дуже герметичні і не забруднюються. Очищення гумових ущільнювачів Типові гумові ущільнювачі роблять з каучуку (EPDM) і, в більшості випадків, бувають чорного кольору.

Забороняється очистка прокладок будь-якими розчинниками. Гумові ущільнювачі для підтримки необхідно не менше двох разів на рік очищати від бруду.

З цим завданням відмінно справляються водні розчини звичайних чистячих засобів або кошти, що мають у складі гліцерин або силіконове масло. Стандартний термін служби гумових прокладок при правильній експлуатації становить не менше 5 років, але якщо вони втратять еластичність або потріскаються раніше, то їх рекомендується замінити на нові.

Ущільнювачі нового покоління, до складу яких входить термопластичний еластомер (TPE), прослужать вам довше стандартних, тому, якщо ви зустрінете вікна з такими ущільнювачами, то ми радимо купувати саме їх. Такі ущільнювачі розроблені фірмою «THYSSEN POLYMER GmbH» (Німеччина) і вже застосовуються у вікнах марки «ФАВОРИТ». На відміну від стандартних ущільнювачів, які мають чорний колір, ущільнювачі з термопластичним еластомером пофарбовані в благородний сірий, що дозволяє легко відрізнити вікна марки «ФАВОРИТ» від решти продукції на ринку. Боротьба з конденсатом Найпоширенішою проблемою, з якою стикаються як виробники віконних конструкцій з ПВХ, так і їх покупці, є проблема конденсату вологи на вікнах.

Утворення конденсату веде не тільки до появи неприємного естетичного вади, але може з’явитися причиною зволоження будівельних конструкцій з подальшим розвитком цвілі! Нормальною температурою внутрішнього повітря в житловому приміщенні вважається температура не нижче 18 ° С. При зниженні температури нижче норми слід перевірити систему теплопостачання, так як це може послужити причиною випадання конденсату вологи.

Утворення конденсату спостерігається в першу чергу по нижньому периметру склопакета. Холодне повітря за законами конвекції накопичується в нижній частині між склом, зважаючи на це низ і нижні кути склопакета є самими холодними частинами сучасних пластикових вікон.

Держбуд РФ дав роз’яснення з даної актуальної проблеми в листі № 9-28/200 від 21.03.2002 р.: «1. Утворення конденсату в крайових зонах на внутрішній поверхні склопакетів у зимовий період експлуатації здебільшого пов’язано з наявністю в їх конструкції алюмінієвої дистанційної рамки та умовами конвекції газо-повітряного заповнення. Тимчасове утворення конденсату на внутрішньому склі склопакета допускається міжнародними нормами (стандарти ISO, EN). Російські стандарти на віконні конструкції не нормують утворення конденсату, так як це явище залежить від ряду сторонніх чинників: вологості повітря в приміщенні, конструктивних особливостей вузлів примикання віконних блоків, недостатньою конвекції повітря по внутрішньому склу (з-за широкої підвіконної дошки, неправильної установки опалювальних приладів ) та ін Разом з тим по ГОСТ 24866-99 випадання конденсату усередині склопакета вважається значним дефектом, приводить до зниження нормованих експлуатаційних якостей ».

Основними причинами появи підвищеної вологості повітря в приміщенні є: • Неповноцінний повітрообмін, що виникає через наявність надто герметичних вікон і, як наслідок, незадовільної роботи системи витяжної вентиляції. • Підвищена вологість будівельних конструкцій після завершення будівельних чи ремонтних робіт.

Як відомо, волога зберігається один — два роки по закінченні таких робіт! • Побутове поведінка мешканців, сприяюче появи зайвої вологи в приміщеннях.

Приміром, тропічна оранжерея на підвіконні або сушіння білизни на кухні. Новим СНиП 23-02-03 «Тепловий захист будівель» позначені розрахункові параметри відносної вологості приміщень для виявлення порогу випадання конденсату (точки роси) та вимоги до температури на внутрішній поверхні вікон, наведемо деякі корисні витяги з нього: 5.9 … для визначення температури точки роси в місцях теплопровідних включень огороджувальних конструкцій, в кутах і віконних укосах, а також зенітних ліхтарів відносну вологість внутрішнього повітря слід приймати: — Для приміщень житлових будинків, пологових будинків, будинків-інтернатів для престарілих та інвалідів, загальноосвітніх дитячих шкіл, дитячих садків лікарняних установ, диспансерів, амбулаторно-поліклінічних закладів, ясел, ясел-садків (комбінатів) та дитячих будинків — 55%;-для теплих горищ житлових будинків — 55%; — для приміщень кухонь — 60%; — для ванних кімнат — 65%; — для теплих підвалів і підпілля з комунікаціями — 75%; — Для інших приміщень громадських будівель (крім вищевказаних) — 50%. 5.10 Температура непрозорих елементів вікон повинна бути не нижче температури точки роси при розрахунковій температурі зовнішнього повітря в холодний період року, для виробничих будівель — не нижче 0 ° C, а внутрішньої поверхні конструктивних елементів скління вікон будинків (крім виробничих) — не нижче 3 ° C . Прорахунки якого характеру можуть призвести до випадання конденсату? В першу чергу потрібно перевірити приміщення на наявність холодної поверхні!

Розглянемо основні причини появи холодних поверхонь, пов’язані з опором теплопередачі і з продуванням віконних конструкцій, вони можуть бути наступними: Помилки при виготовленні вікон: 1. Низький опір теплопередачі встановленого склопакета, не задовольняє нормам, — так зване «холодне вікно». 2. Неправильна установка петель, порушення допусків «фальцлюфта», використання неоригінальною прокладки — все це причини, що призводять до продування віконних склопакетів.

Помилки монтажу: 1. «Місток холоду» — коли віконна конструкція потрапляє в холодну, іноді навіть в негативну температурну зону стіни внаслідок неправильного конструювання вузла примикання. Результат такого містка характеризується рясним випаданням конденсату. 2. Некоректне виконання монтажного шва, наслідком чого є, по-перше, зниження опору теплопередачі з причини неповного запеніванія; по-друге, поганий захист від зовнішніх кліматичних впливів, що призводить до продування або намокання піни; по-третє, погана пароізоляція або відсутність такої, що також веде до намокання утеплювача, але вже з внутрішньої сторони.

3. Наявність в будівельних конструкціях будівель порожніх швів — «пустошовку», що ведуть до продуванню стін. «Пустошовку» характерна для будинків соціалістичного періоду, коли будівельники погано заповнювали вертикальні шви. Дана проблема зустрічається і в новому будівництві при багатошарових стінах, коли мінеральна вата ззовні закривається цеглою або іншої облицюванням.

І коли віконні рами встановлюються в площину утеплювача, який повинен вентилюватися, то вони можуть зазнати впливу холодного повітря з боку вузла примикання. У таких ситуаціях краще всього стіну від вузла примикання при монтажі розділяти прошарком зі спіненого поліетилену товщиною 6-10 мм. 4. Установка надто широкого підвіконня перегороджує шлях потоку теплого повітря, що йде від радіатора у віконному отворі.

Для попередження можливості утворення конденсату пропонуємо слідувати наступним радам: 1. Підвищена вологість повітря, яка веде до випадання конденсату, значно збільшує ймовірність появи в приміщенні цвілеві грибки, тому зайву вологість у квартирі необхідно якнайшвидше видалити. Одним з рекомендованих варіантів в цілях зниження вологості повітря в приміщеннях і перенесення точки роси в область більш низьких температур є установка автоматичного вентиляційного клапана «Регель-Ейр» 2. Провітрювання приміщення протягом 10 хвилин два рази на день.

Треба відзначити, що втрати тепла при такому провітрюванні малозначні навіть у холодний період року і становлять не більше 3 градусів, але спосіб носить ручний постійний характер. 3. При проведенні ремонтних робіт як в квартирі, так і в цілому по будинку, інтенсивність провітрювання приміщення необхідно збільшити.

Так як вже зазначалося, при будівельних або ремонтних роботах вологість будівельних конструкцій підвищується. 4. Підвіконня не повинен перешкоджати конвекції теплого повітря, тому не повинен бути дуже широким.

5. Встановлення декоративних радіаторних решіток також не повинна заважати проходженню теплових потоків від радіаторів опалення. 6. Щоб тепле повітря вільно проходив до вікна, рекомендуємо штори вішати на деякій відстані від підвіконня.

7. Час від часу перевіряйте роботу системи витяжної вентиляції у вашому будинку чи квартирі. 8. Чи не найкращим способом назавжди позбутися від проблеми конденсату є установка спеціального вікна з пятикамерною системою «ELITE», розробленої фірмою «THYSSEN POLYMER GmbH» (Німеччина). Встановіть його і забудьте про конденсат.

Comments are closed.