16 Апрель 2013

Вікна Дрогобич

Реклама по теме Вікна Дрогобич

Вікна Дрогобич


Ось і весна. А може бути, вже осінь. Пора мити вікна в будинку.

Хтось сам видерся на підвіконня, розмахуючи мокрою ганчіркою, щохвилини нахиляючись, щоб її сполоснути, і ризикуючи вивалитися. Вода буде текти в рукава …

Хтось розщедриться і запросить з фірми мийників вікон. А хтось, самий практичний, включить свій новий миючий пилосос і поведе розпилювальної насадкою по склу, залишаючи блискучу чистотою смугу …

Вікна пластикові Дрогобич ціни

Домочадці, які завжди ухилявся від домашніх справ, будуть навперебій пропонувати допомогу, адже тепер це — цікава гра. Не знадобиться навіть фартуха, а підвіконня залишиться сухим. Втім, можна дозволити кому-небудь із домашніх вимити пилососом і підвіконня. У комплект сучасних миючих пилососів зазвичай входять спеціальні насадки для миття вікон.

А взагалі це три прилади в одному: пилосос для сухого прибирання, машина для миття всього, що миється, а також багатопрофільний прибиральник, відкачує пролиту рідину, реанімує засмічену сантехніку. У пилососа довгий шланг, а вбудований насос може подавати миючий розчин на велику висоту. Тому вам не знадобляться табурет або драбина для миття стельових панелей, а моя вікна, немає потреби вставати на підвіконня.

Для злободенного на сьогодні миття вікон годяться і інші миючі пилососи, хоча до них і не додаються спеціальні насадки: раз вони миють стіни, чому їм не мити вікна? А якщо вам не подобається, як брудна вода стікає вниз по склу — трохи російської кмітливості: переверніть насадку так, щоб розпилювач мийного засобу виявився вище всмоктуючої щілини.

Тоді волога, увібравши в себе бруд, буде тут же всмоктуватися. Миючим пилососом можна швидко привести в порядок не тільки вікна, але і випрати штори, портьєри, фіранки, не знімаючи їх.

Comments are closed.