15 Апрель 2013

Вікна ціна Житомир

Реклама по теме Вікна ціна Житомир

Вікна ціна Житомир


УСТАНОВКА Розміри віконних прорізів знімаються ще до укладення договору. Спеціаліст вимірює їх висоту і ширину, оцінює кривизну і матеріал стін, поверховість будинку. Потім приміщення готують до монтажних робіт: звільняють прохід до вікон, вкривають підлогу, меблі й техніку.

Перш ніж відкрити віконний отвір, фахівці проводять контрольний обмір, готують інструмент, необхідні пристосування і нові вікна до установки. Старі конструкції демонтують таким чином, щоб максимально зберегти віконний отвір. Це найбрудніший етап.

Потім вирівнюють від сміття віконний проріз і приступають до установки нової конструкції. Спочатку з зовнішнього боку рами видаляють захисну плівку. Потім у проріз на опорні й розпірні підкладки монтують і виставляють по рівню, а також по схилу профіль пластикових вікон (раму без стулок і склопакетів).

Яким би кривим не був віконний отвір, конструкція має бути вирівняна відповідно до показань вимірювальних інструментів. Встановлюють гідроізоляційні і пароізоляційні стрічки, що захищають монтажний шов від руйнування, або закривають його за допомогою штукатурки або герметика. В отворі профіль пластикових вікон фіксують за допомогою спеціальних кріпильних елементів (будівельних шурупів, анкерних болтів або пластин), після чого стик між новим вікном і стіною закладають поліуретановою монтажною піною.

На заключному етапі закривають стики, оформляють укоси, встановлюють підвіконня, регулюють фурнітуру і видаляють захисну плівку. Закінчення монтажу підтверджується актом здачі — приймання.

Comments are closed.