11 Апрель 2013

Вікна ціна Ужгород

Реклама по теме Вікна ціна Ужгород

Вікна ціна Ужгород


Прийшов час міняти вікна? З чого почати, адже фірм-виготовлювачів сьогодні з надлишком. Хочеться і не переплатити і щоб не знати проблем!

Сталевий підсилювач-важлива складова віконної і дверної конструкції. Тим не менше, ряд фірм економить на товщині застосовуваного металу, тобто прагнучи зменшити вартість вікна для покупця, свідомо йдуть на порушення міцності виробів ..

Якщо вікно сильно дешевше, ніж у великих фірмах, поцікавтеся шириною підсилювача. Бажання виробника вікон заощадити на профілі і зробити вікно з неполноразмерного, об’єктного профілю, який використовується при виготовленні вікон і дверей для нежитлових приміщень, також призведе до зменшення розміру металевого підсилювача через зменшення розмірів центральної внутрішньої камери профілю. При експлуатації вікон це призведе: — До прогину віконної рами (особливо при перепадах температур, і особливо для ламінованих вікон) і, як наслідок, нещільного прилягання ущільнювачів що призводить до продуванню.

Металопластикові вікна Ужгород ціни

- Непереборні провисання стулок, а це значить, що вікно буде закриватися з працею. Перевірити, що за підсилювач Вам поставили можна, тільки розпилявши вікно або, бути присутнім при його виробництві, що зробити досить важко, і багато фірм цим користуються, застосовуючи тонкостінний метал, гофрований метал або не арміруя взагалі.

В офісі компанії є спеціальний стенд, на якому зроблені технологічні вирізи. Через які Ви можете подивитися на всі приховані від очей конструктивні особливості будови вікна і в тому числі на армуючий профіль.

Компанія Вікна Ужгород підтверджує товщину армуючого профілю Сертифікатом. Запитуйте в офісах компанії Вікна Аттик

Comments are closed.