14 Апрель 2013

Вікна ціна Тернопіль

Реклама по теме Вікна ціна Тернопіль

Вікна ціна Тернопіль


У Ляене-Вірумаа відрита лабораторія, що перевіряє якість вироблених естонськими компаніями вікон і дверей. Після того, як випробування пройдені, фірмі-виробнику вручається сертифікат, який дає гарантію продукції і свідчить про те, що вона відповідає всім вимогам і нормам до вікон і дверей, пред’являються на території Євросоюзу. Тестування дверей і вікон відбувається за трьома основними параметрами: їх перевіряють на воздухопроводімость, на міцність конструкцій вікон і дверей, а також на водонепроникність.

Є спеціальний стенд, на якому всі необхідні умови моделюються, зокрема потік води і швидкість вітру. Саме використовуючи такі тести, перевіряють якість, обіцяне виробниками, властивості вікон і дверей.

З деяких пір такі тести на перевірку якості стануть обов’язковими, оскільки директива про будівельні матеріали вступає в свою законну силу. Тепер, пройшовши всі необхідні тести в спеціальній лабораторії, виробник вікон та дверей тут же може отримати свій сертифікат, а адже раніше естонські виробники були змушені тестувати свої вікна і двері в країнах-сусідах.

Як відзначає Каур Парве, є експертом фірми TÜV Eesti OÜ, яка видає сертифікати відповідності, лабораторія стала надавати місцевим естонським виробникам можливість тестувати свою продукцію прямо тут, витрачаючи на це набагато менше коштів, ніж якби вони продовжували возити свою продукцію на тестування в Литву, Фінляндію або Швецію. Після проходження всіх необхідних тестів компанії-виробники отримують сертифікат, що дає компаніям право користуватися знаком сертифікації Європейського Союзу — це знак Євросоюзу, обов’язковий в Європі з кінця лютого місяця, в тому випадку, коли покупець цього вимагає.

Шукаєте де купити ? Інформація на нашому сайті підскаже.

Comments are closed.