14 Апрель 2013

Вікна ціна Луцьк

Реклама по теме Вікна ціна Луцьк

Вікна ціна Луцьк


Стеклоочистки. У склопакета досить чутлива поверхня. Тому не можна проводити його очищення за допомогою гострих і твердих пристосувань. Кращий спосіб очистити пластикове вікно від бруду — купити в магазині спеціальні миючі засоби.

Вони досить ефективні і економні, їх вистачить ще на певну кількість очисток. Якщо на поверхні склопакетів залишилися сліди фарби, штукатурки або інші стійкі плями, потрібно застосувати для їх видалення звичайне лезо, краще тверде.

Причому орудувати їм потрібно теж обережно, щоб не поранитися самому і не пошкодити віконну поверхню. Тому лезо нахиляється під мінімальним кутом до забрудненій зоні.

Не можна ні в якому разі для очищення вікон використовувати лужні склади. Як чистити ущільнюючі прокладки?

Віконні ущільнюючі прокладки зроблені з EPDM. Вони зазвичай чорного кольору. При забрудненні їх відмивають тими ж засобами, що і все вікно.

Але ні в якому разі не можна застосовувати для видалення плям розчинники. Прокладки служать при правильній установці вікна більше п’яти років.

Потім вони можуть потріскатися або перестануть бути еластичними. Тоді їх варто піддати заміні. Як очистити рами?

Для того, щоб очистити віконні рами, застосовують спеціально для цього призначені рідини або ж розчинені у воді засобу для миття посуду. Застосування розчинників, як і у випадку з ущільнювальними прокладками, заборонено.

Це може викликати пошкодження поверхні рами і, як наслідок, проникнення всередину неї бруду. Розчинник сприяє псування речовини, яка стабілізує поверхню вікна. Після такого обороту воно не зможе протистояти проникненню випромінювання, а воно, у свою чергу, змінить колір поверхні вікна і зашкодить її.

Comments are closed.