Вікна ціна київ
Реклама по теме Вікна ціна київ
Сучасне вікно повинно надавати якомога більший опір тепловому потоку з квартири назовні. Саме тому в сучасних склопакетах застосовується не звичайні, а модифіковані скла. Виробники постійно шукають способи, що дозволяють зробити скла максимально енергозберігаючим.
Ще зовсім недавно новинкою вважалося К-скло. Так називається скло з тонким шаром з оксидів металів на поверхні.
Наноситься зазначений шар напиленням. Дія шару полягає в затримці невидимого інфрачервоного випромінювання нагрітих предметів. Склопакет, зібраний з двох листів К-скла і заповнений інертним газом захищає від холоду приблизно так само, як і стіна з цегли товщиною 68 см. Є у К-скла і недолік.
Воно не зовсім прозоро. Нанесений шар створює добре помітну при яскравому освітленні поверхневий серпанок.
Виглядає вікно з таким склом так, як вікно, вимите не зовсім чистою водою. Все в порядку з прозорістю у сучасного i-скла. При його виготовленні використовується інша, м’яка технологія, що усуває проблеми з прозорістю.
Зручно для оцінки прозорості скла використовувати коеффіціетни шкали нейтральності з діапазоном від 0 — чорне, до 100 — нейтральне. За цією шкалою склопакет із звичайного скла має коефіцієнт рівний 99, а склопакет з i-склом — на рівні 98. Тобто, по прозорості такі пакети практично не відрізняються. Поряд з поліпшеною прозорістю i-скло краще захищає від холоду.
Якщо, наприклад, температура за вікном — мінус 26 градусів, а в приміщенні — плюс 20, то на поверхнях трьох різних склопакетів будуть зафіксовані такі значення: звичайний пакет — плюс 5; склопакет з К-склом — плюс 11; склопакет з i-склом — плюс 14. На світовому ринку частка i-скла безперервно збільшується. В даний час його виробництво налагоджене і в Росії.
Вибирайте склопакети з енергозберігаючим склом.