4 Май 2013

Вікна ціна Чернівці

Реклама по теме Вікна ціна Чернівці

Вікна ціна Чернівці


Звичайна стомлююча процедура миття вікон, рам і підвіконь завдяки сучасним віконним блокам пішла в минуле. Тепер достатньо очистити в основному зовнішню сторону склопакета від вуличного пилу і кіптяви. Це досить легко завдяки гладкій поверхні рам і стекол.

Краще всього використовувати спеціальні засоби для догляду за вікнами, набори яких пропонують фірми-виробники вікон. Є в наборах та засоби для змащування фурнітури і еластичних віконних ущільнень.

Металопластикові вікна Чернівці ціни

Для миття нових рам не годяться ніякі розчинники. При бажанні можна мити сучасні вікна розчином прального порошку або мила, а скла полірувати шматком замші. З популярних засобів для догляду за сучасними вікнами фірми рекомендують, наприклад, інтенсивний очисник VEKA-NOL. Мити нові вікна з боку кімнати нема чого: пил через вікна практично не проникає.

Тепло і тихо. Якщо віконна рама відкривається насилу, пошукайте місце защемлення.

Для цього смужку копіювального паперу підкладайте під різні ділянки рами, відкриваючи й закриваючи її. Слід від копірки на рамі вкаже, де необхідно зняти рашпілем шар деревини або зчистити занадто товстий шар фарби. Навіть ретельно утеплене на зиму вікно традиційної конструкції випускає на вулицю частина тепла.

Втрати тепла набагато зменшаться, якщо проміжок між рамами буде розділений горизонтальними повітронепроникними перегородками. Ці перегородки обмежують конвекцію повітря в просторі між рамами.

Щоб встановити такі перегородки, зніміть внутрішні рами і прикріпіть до дерев’яних брусків палітурки перпендикулярно площини вікна смужки прозорого оргскла. Щоб віконна рама легко відкривалася, натріть її стулки шматком сухого мила. Чи потрібні морозні візерунки?

Comments are closed.