18 Апрель 2013

Вікна Чернівці

Реклама по теме Вікна Чернівці

Вікна Чернівці


Тенденції розвитку віконних систем з ПВХ Погляд у минуле Переглядаючи спеціалізовані журнали останніх місяців, що описують європейські віконні системи із ПВХ, можна знайти кілька провокаційне опис продукту «окноіз ПВХ»: «вікно із профілів, виготовлених з екструдованого жорсткого ПВХ, з основною камерою, що включає металевий армуючий профіль, а також, принаймні , одну передкамеру. В основному білого кольору. »При цьому фахівець відразу ж помітить незначні конструктівниеразлічія, а проектувальник або навіть кінцевий споживач навряд чи звернуть увагу на вищеназвані елементи. Однак так було не завжди.

Металопластикові вікна Чернівці

На початку розробки віконних систем з ПВХ, рівно півстоліття тому, застосовувалися системи без армуючих елементів, пластмасових профілів, комбінованих профілів, однокамерні системи і т.д. У 80-ті роки вищезгаданий конструктивний принцип добре зарекомендував себе і завоював ринок. Подібність систем і важко помітні конструктивні удосконалення в значній мірі ускладнюють для споживача можливість адекватної оцінки якості окремих профілів. Ціна, на тлі постійного її зниження, стала практично єдиним визначальним аргументом при продажу.

Пластикові вікна Чернівці

Для здійснення інноваційного зсуву в цій області, результатом якого стануть усо-вершенствованія, відчутні навіть для кінцевого споживача, необхідний новий підхід. Як приклад тут можна навести історію створення лампи розжарювання.

Подальше вдосконалення свічки не призвело б до винаходу електричного освітлення. [Доктор Вальтер Крій (Dr.Walther Kroy), «Майбутнє буде совсеміним», Дні віконних технологій 2001, м. Розенхайм, Німеччина].

Нововведення в області розробки віконних систем з ПВХ Для подальшого розвитку віконних систем з ПВХ слід з одного боку зберегти і по можливості поліпшити переваги даного конструктивного рішення, з іншого боку, усунути наявні недоліки. Велика кількість вимог, що пред’являються до сучасних пластикових вікнах, викликає необхідність подальшої спеціалізації конструктивних рішень і матеріалів. В основному різні вимагати задовольнялися досі виключно за рахунок скління.

Найчастіше зовсім різні завдання вирішувалися за допомогою застосування одного склопакета, наприклад забезпечення теплоізоляції в різних кліматичних умовах (влітку і взимку). Завдяки застосуванню шибок зі змінним коефіцієнтом світлопропускання, gWert, наприклад газохромного або електрохромние напилення, в майбутньому можливе створення віконних систем, здатних адаптуватися до інсоляції.

У цих технічних рішеннях криється величезний потенціал для досягнення реальних результатів, які обмежуються тільки технічними можливостями. У найближчому майбутньому не доводиться очікувати якихось значних удосконалень в розробці багатошарових шибок, що стосуються їх багатофункціональності і принципів будівельної фізики, так як в основному можливі межі вже досягнуті (так, наприклад, в області низькоемісійного покриттів low-E). Раніше віконні рами розроблялися переважно у відповідності з технологічно ми умовами. При створенні віконних систем з ПВХ камери в профілі використовувалися для забезпечення вимог статики та будівельної фізики.

Збереження цього принципу не дає широких можливостей для подальших усовершенствова ний. Що стосується дизайну та архітектурних рішень, вікна в основному розрізнялися за віді мій товщині і радіусів канта, і таким чином реального розвитку не відбувалося. Основним або єдиним відмінністю окремих конструкцій була різна геометрія камер, а не сам кінцевий продукт — вікно. Тому в рекламних матеріалах за відсутністю інших диференціальних ознак постійно зображалися профілі.

Для початку нового етапу в створенні віконних систем необхідно знайти нові підходи, тобто змінити сучасні конструктивні принципи. При цьому розвиток може йти в різних напрямках.

Нижче описуються три можливі напрямки розвитку, кожне з яких або всі три в комплексі, можуть стати новим словом у розробці віконних систем з ПВХ. Основи для цього розвитку вже існують в окремих областях. Модель майбутнього розвитку 1: «Модульне вікно» Розглядаючи сучасні конструктивні рішення в будівництві будинків, можна помітити, що більшість проектів грунтуються на застосуванні вікон в якості вікон-отворів.

Одна з можливостей криється в спеціалізації конструктивних елементів. При цьому спеціалізовані модулі розміщуються на одній (стандартній) основний рамі. Відповідність вимогам замовника забезпечується за рахунок використання зовні добре помітних елементів.

В даному випадку дизайн і властивості можуть легко змінюватися, і в результаті система має вигляд, характерний для продуктів даної фірми. Таке конструктивне рішення дозволяє розробити стандартні сполучення віконних систем зі стінами будівлі.

Надалі відкриваються нові можливості в області дизайну поверхонь і форм, при цьому не виключається застосування інших матеріалів. Вирішальне значення для «життя будівлі» мають не початкові інвестиції в будівництво або на його санацію, а поточні витрати на електроенергію та зміст, а також на захист від екологічних впливів. Вони в основному визначаються функціонуванням активного технічного оснащення, напр.

: Електро-, опалювального, санітарно-технічних і вентиляційного устаткування і пасивного оснащення, напр.: Забезпечує реалізацію загальної концепції кліматичних умов в будівлі або ізоляційних рішень.

На сьогоднішній день вікно не можна з повною впевненістю віднести ні до активного, ні до пасивного устаткуванню. Саме вікно має значний вплив на загальні умови в будівлі, і існує реальна можливість, що воно перетвориться в безперечно активний елемент для кінцевого споживача.

Зростання його значення стане можливим завдяки інтеграції електронної техніки інших активних конструктивних елементів. У зоні вікон електроніка і пристрої технічного оснащення будівлі застосовуються в даний час лише у виняткових випадках, оскільки сучасні рішення, наявні на ринку, носять ще дуже індивідуальний характер і необхідне «ноу-хау» для інтегрованих і довговічних конструкцій досить дороге. Віконні системи з ПВХ завдяки наявності в них профільних камер добре придатні для інтеграції електронних пристроїв, так як в них є місце для розміщення систем управління.

Витрати на їх інтеграцію в поперечному перерізі камер повністю виправдовують себе. В майбутньому цілком реальним видається перетворення вікна і зони навколо нього в свого роду «термінал» в квартирі. Під «функцією терміналу» мається на увазі, що користувач зможе знайти всі основні елементи для взаємодії з будівлею на вікні і навколо нього.

Це можуть бути розетки для електроприладів та засобів зв’язку або пристроїв керування опалювальним і вентиляційним обладнанням. При цьому надається можливість установки самих пристроїв технічного оснащення будівель: опалювальних та освітлювальних елементів, сенсорів і ісполніельних механізмів і т.д. під час монтажу вікон в віконних отворах. Перевага цього рішення полягає в спрощенні технологій установки і значний раціоналізаторську потенціалі.

При цьому бажано, щоб ця концепція, що включає в себе різноманіття рішень, що стосуються форм, матеріалів і поверхонь, не вплинула негативно на архітектуру будинку. Для реалізації концепції можуть бути використані конструктивні елементи віконних систем з ПВХ. Кліпсові з’єднання і відповідні профілі також необхідні, як і самі вікна, вироблені відповідно до вимог сучасних технологій.

При цьому віконна промисловість може грати як роль постачальника, так і розробника системи. Рішення залежить від виробничих можливостей, а також від стратегічного напрямку розвитку. Інститут віконних технологій пішов тут по шляху проведення різних наукових досліджень та інформування підприємств галузі про отримані результати.

Важливим при цьому є об’єктивна і надійна оцінка придатності до експлуатації з тим, щоб цей величезний потенціал у галузі розробки віконних систем не був уже на початковому етапі скомпрометований неякісними системами. Модель майбутнього розвитку 3: «Фасади» Прорізи в масивних стінних конструкціях необхідні для освітлення приміщень, вентиляції та для зв’язку із зовнішнім світом.

Вікно-отвір, вмонтоване в проріз, виконувало ці основні завдання також і в минулому. Тенденція до «скляній архітектурі» постійно росте і веде до послідовного збільшення розмірів вікна.

При цьому перехід до скляним фасадам, так би мовити, оболонці будівлі з вікон, відбувається дуже плавно. Застосування віконних систем з ПВХ для скління фасадів в окремих випадках цілком реально і доцільно. При монтажі вікон необхідно врахувати наступні основні вимоги: герметичність, захист від проливного дощу, звуко та теплоізоляцію, а також міцність кріплення і, в результаті, забезпечити його надійність на довгі роки.

Єдиної і універсальної системи монтажу досі не існує. Дуже часто сучасні монтажні системи мають недоліки, які зумовлюють недостатню герметичність, теплоізоляцію і труднощі при відкриванні та закриванні вікон.

Крім того, нерідко виникають проблеми при виконанні кутів і в зонах взаємодії з герметиком іншого типу або переходу до підвіконня. Однак вони можуть служити основою для розробки нових гнучких монтажних систем, метою яких є спрощення процесу монтажу. Існуючі на сьогодні підходи є, як правило, рішенням часто виникаючих проблем.

Наприклад, при санації старих будівель найчастіше застосовуються пластикові профільні системи, а ущільнювальні стрічки з пінопласту забезпечують швидку герметизацію у місцях примикання до оштукатуреній поверхні. Чи може дане рішення відповідати пропонованим вимогам, залежить від конструкції будівлі, напр.

: Типу парапету або наявності ролетної коробки. Іншим допоміжним монтажним засобом є, наприклад, монтажна допоміжна рама, часто використовувана в деяких регіонах Європи.

Ці рами (як правило, до цих пір виготовляються з дерева) встановлюються для того, щоб не піддавати вікно навантажень під час проведення зовнішніх будівельних робіт, і одночасно створити умови для оздоблювальних і монтажних робіт. Це дозволяє здійснювати герметизацію вікон у відповідних місцях на обштукатурених поверхнях.

Іншою істотною перевагою є також легкість при заміні вікна з метою обслуговування, монтажу і т.д. Методи і прийоми монтажу вікон з ПВХ можуть бути також використані при розробці нових монтажних систем. Висновок Конструктивні елементи віконних систем з ПВХ можуть бути з успіхом використані для майбутніх розробок. З метою подальшого удосконалення віконних систем переваги конструктивного рішення і системного підходу повинні бути збережені і, по можливості, розвинуті далі.

З іншого боку, повинні бути усунені наявні недоліки. При цьому все очевидніше стає, що віконні конструкції не будуть більш складатися тільки з вже відомих екструдованих профілів.

Для того щоб рама могла відповідати збільшеним вимогам, слід використовувати широкі можливості, які надають багатокомпонентні системи. При цьому відбувається розподіл функцій, які беруть на себе спеціалізовані зони профілю, конструктивні вузли та компоненти. Важливим є те, що нововведення будуть сприйняті кінцевим споживачем як удосконалення та оцінені їм як покращення конструктивного рішення.

Колишні чіткі відмінності між звичними матеріалами в основному зникають. З’являються нові матеріали, а традиційні, такі як дерево, пластмаса і метал, застосовуються в поєднанні, що дозволяє краще використовувати їх переваги.

Віконні системи з високим рівнем теплоізоляції складаються, якщо подивитися на них в розрізі, вже більш ніж на 50% з ізоляційного матеріалу, який сам частково полегшують навантаження на віконну конструкцію. Таким чином, вже можна говорити про новий тип «вікон з ущільнювачами». Слід також переглянути роль вікна в будівлі.

Перетворення вікна з пасивного конструктивного елемента в активний, безсумнівно, свідчить про підвищення його ролі. При цьому стратегічне значення має те, чи буде вікно інтегровано в системи технічного оснащення будівлі як комплектуючий елемент або пристрою технічного оснащення будівлі будуть зібрані у віконній системі та навколо неї. Спрощення монтажу відповідно до вимог будівельної фізики і техніки є наступною задачею, яка чекає свого рішення Для реалізації цих проектів і впровадження їх на ринок у розпорядженні промисловості знаходяться компетентні та продуктивні мережі, які розташовують відповідним «ноу-хау» і необхідним випробувальним обладнанням для проведення наукових досліджень.

Фірмові розробки будуть цілеспрямовано підтримуватися, а можливості, що надаються громадськими спонсорами, оптимально використовуватися. За допомогою цих мереж будуть вирішуватися питання застосування матеріалів, технологій і конструктивних рішень. Крім того, застосовуючи індивідуальні системи забезпечення якості, сприяючи появі нових публікацій, будуть створені сприятливі загальні умови, а також забезпечено необхідне дотримання встановлених правил та інструкцій.

Comments are closed.