28 Апрель 2013

Вікна Чернігів

Реклама по теме Вікна Чернігів

Вікна Чернігів


Напевно багато господині не раз мріяли, щоб нудна домашня робота робилася без їх участі. Адже часом часу не вистачає навіть на саме основне. Поступово їхні мрії починають збуватися! Близько 7 років тому в Європейських країнах з’явилися нові самоочищаються вікна Pilkington Activ, здатні «позбуватися» від бруду без сторонньої участі.

Сьогодні такі вікна вже не рідкість і в нашій країні. У чому секрет унікальності вікон від Pilkington?

Вікна Pilkington Activ мають спеціальне титанове покриття, яке під впливом ультрафіолету викликає розкладання органічних забруднень. А завдяки гідрофільним властивостям цього покриття, краплі води рівномірно розподіляються по склу, не залишаючи патьоків. Таким чином, дощ і сонце очищають скла самостійно.

У посушливу погоду замість дощу підійде і звичайний полив з шланга. Зауважте, дія ультрафіолетових променів на забруднення починається на 5-7 день після установки вікон і продовжується навіть вночі. Тобто ви спите, а ваші вікна продовжують самоочищатися!

Чи потрібна вікнам від Pilkington додаткова чистка? Так, не виключено, що іноді вам доведеться мити вікна вручну.

При сильному забрудненні сонячним променям не вдається стикнутися з титанової поверхнею, а тому розкладання бруду не відбудеться. У такому випадку слід протерти вікна вологою ганчірочкою, змоченою в теплій мильній воді. Увага!

Для чищення цих вікон категорично забороняється використовувати абразивні миючі засоби. Виробники запевняють, що при правильній експлуатації самоочищаються вікна Pilkington зберігаю свої властивості протягом 20 років.

Comments are closed.