1 Ноябрь 2014

Утепление балкона и лоджии своими силами

Реклама по теме Утепление балкона и лоджии своими силами

Зима вже не за горами, і більшість робіт з утеплення свого житла мають бути вже проведені. Однак, як відомо, мужик не перехреститься, поки грім не вдарить, тому в цій невеликій статті піде мова про утеплення балкона і лоджії своїми силами без залучення фахівців з боку.

Роботи з утеплення балконів і лоджій умовно можна розділити на декілька груп. Основна частка теплових втрат в лоджії доводиться на вікна, тому першою і головною задачею є заміна старих вікон на сучасні склопакети. Наступним етапом робіт буде пошук і забивання щілин, зазорів і отворів в підлозі, стелі і стиках між плитою-полом лоджії і стіною будинку. Для цих робіт підійде поліуретанова мастика або герметик.

Після цього необхідно підібрати утеплювач і провести роботи з його монтажу. Вибір теплоізоляційного матеріалу залежить не тільки від фінансових можливостей, але й від специфіки лоджії або балкона. Так, при невеликій площі використання товстого утеплювача недоцільно, так як він «вкраде» багато корисного простору і без тісного приміщення. Після монтажу утеплювача необхідно провести установку додаткового джерела тепла. Ним може стати спліт-система, система теплих підлог або ж звичайний обігрівач. Фінішним етапом буде проведення декоративно-оздоблювальних робіт.

У величезному асортименті компанії «Аврора» мається високоякісний Піноплекс, який використовується при утепленні приміщень. Купити Піноплекс можна за досить вигідною ціною з доставкою. Ознайомитися з усім асортиментом ви завжди можете на ресурсі вищевказаної компанії.

Це може бути Вам цікаво

  • Легкий спосіб убезпечити свій будинок Легкий спосіб убезпечити свій будинок
  • Вибір дерев'яних вікон Вибір дерев'яних вікон
  • Основні моменти установки міжкімнатних дверей Основні моменти установки міжкімнатних дверей
  • Нове покоління вікон з енергозберігаючими стеклами Нове покоління вікон з енергозберігаючими стеклами
  • Утеплюємо квартиру Утеплюємо квартиру
  • Переваги та недоліки пластикового вікна Переваги та недоліки пластикового вікна
  • Як правильно вибрати вхідні двері Як правильно вибрати вхідні двері

Добавить комментарий