15 Декабрь 2014

Установка пластиковых окон своими руками

Реклама по теме Установка пластиковых окон своими руками

Купивши квартиру на ринку вторинної нерухомості не слід поспішати з переїздом до того моменту, поки ви не виконаєте косметичний ремонт, результатом якого стане повна зміна декоративного покриття стін, стелі та підлоги.

Перш ніж приступити до роботи, особливо уважно огляньте стан вікон у житло, якщо вони мають не сучасний вигляд або пропускають дощ і вологу, то їх слід замінити на сучасні металопластикові склопакети, які в останні роки користуються особливою популярністю.

Придбавши такі склопакети, їх потрібно правильно встановити, що стане гарантією їхньої ефективної та тривалої експлуатації. При цьому монтаж можна провести своїми руками при строгому дотриманні технологічного процесу.

Якщо ви не хочете робити ремонт, то краще придбати квартиру від забудовника. Для цього пройдіть по посиланню http://alsad72.ru, де ви зможете вибрати найбільш для вас підходящий варіант.

Для того, щоб приступити до установки нових склопакетів, вам обов'язково слід демонтувати старі вікна і звільнити простір для роботи, при цьому спочатку необхідно буде встановити раму і закріпити її за допомогою піни і анкерів.

Ця робота проводиться тільки за рівнем, щоб забезпечити правильну установку всього склопакета. Після висихання піни ви можете на петлі встановити склопакет і приступити до монтажу віконної фурнітури.

Потім можна почати обробку укосів навколо вікна, яка здійснюється в два етапи. Перший етап — вирівнювання поверхні цементним розчином, другий — виконання декоративного покриття за допомогою фарби або пластику. Після цього зніміть захисну плівку зі склопакетів і вимийте їх теплою водою.

Це може бути Вам цікаво

  • Установка пластикових вікон в квартирі Установка пластикових вікон в квартирі
  • Що важливо знати перед установкою пластикових вікон? Що важливо знати перед установкою пластикових вікон?
  • Установка гвинтових паль в зимовий період Установка гвинтових паль в зимовий період
  • Як вибрати гарні пластикові вікна Як вибрати гарні пластикові вікна
  • Самі встановлюємо пластикові вікна Самі встановлюємо пластикові вікна
  • Ремонт пластикових вікон і догляд за ними Ремонт пластикових вікон і догляд за ними
  • Скільки прослужать пластикові вікна Скільки прослужать пластикові вікна

Мітки: пластикові вікна Установка

Добавить комментарий